"Карпати" - "Волинь". І ти можеш подати руку допомоги!

15 березня 08:38
Переглядів: 319
карпати волинь

Як відомо, гравці «Карпат» (Львів) першими з команд Прем’єр ліги вийшли у відпустки. Адже поєдинок з 29 листопада 2013 року (18-й тур) з «Арсеналом» не відбувся, бо «каноніри» на той час фактично припинили своє існування, а згодом були зняті з чемпіонату. Та відпустка швидко добігла свого кінця і 9 січня колектив «зелено-білих» зібрався для проходження медогляду і туристично-тренувальних вояжів до Туреччини.

Проте львівський клуб не обмежувався лише підготовкою команди до сезону. Висовувались претензії до представництва Прем’єр-ліги України аж до зняття команди з чемпіонату з кількох наболілих питань. Одним словом футбольний народ не нудьгував. На щастя, кілька днів тому спортивний директор «Карпат» Станіслав Кочубинський обнадійливо заявив: «Вимоги, котрі львівський клуб висовував ще з кінця минулого року, цілковито задоволені. У зв’язку з цим ФК «Карпати» прийняв рішення продовжити виступи команди у чемпіонаті України. Зараз вона готовиться до стартового матчу весняної частини змагань з луцькою «Волинню».

Однак з долею догадок доводиться себе потішати, тим як шкіряний футбольний мяч почне котитися по містах України. Хоча, якщо бути чесному по відношенні до нього, то на нього повсюди встановлено «своїми ж доброчинцями» всілякі сильки. Це на рівні клубів і навіть самого ФФУ. І несподіванок навіть прикрих нам все ж не вдасться уникнути. Час це підтвердить, а хотілося, щоб спростував.

Стало відомо, що минулого четверга на серці головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного проведено операцію. Тож до Львова відомий наставник і шоумен не приїде, а керуватиме лучанами, людина, яка добре відома львівським вболівальникам - Володимир Дикий.

Добре, що у тренерському стані карпатців відносний порядок. Правду кажучи, я завжди стараюся у всьому опиратися на здоровий глузд. І знайшов я його у діяльності ГО «Завжди вірні». Ці молоді та добрі люди прийняли не буденне рішення і оголосили матч з лучанами благодійним. Інакше кажучи, усі виручені кошти від продажу квитків перекажуть потерпілим на київському Майдані – борцям проти режиму колишньої влади. Це шляхетна справа! І, я закликаю усіх небайдужих долучитися до чужого горя, прийти на стадіон «Україна», придбати квиток і підтримати свою улюблену команду. У виграші будуть УСІ!

Так протистояння «Карпат» і «Волині» до ангельських не віднести. Бувало, що лучани перемагали, але все ж вікторія частіше посміхалась карпатцям.

Однак зараз у момент істини неможливо назвати когось стовідсотковим фаворитом. Тому не можна очікувати від суперників на підставі товариських матчів точного прогнозу. Хоча клуб з Галичани і має право називати себе чемпіонами зимових поєдинків, у яких не зазнали жодної поразки. Натомість у лучан були більш імениті та вимогливіші суперники. Тож поспішаймо на стадіон з благородною метою.

Прогнозовані склади:

«Карпати»: Ільющенков, Пашаєв, Балажіц, Пластун, Костевич, Васін, Голодюк,Федорчук, Бартуловіч – Зеньов, Гладкий.

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Масло, Шершун, Кінаш, Шіш, Мемешев, Бікфалві, Селін, Скоба, Бабатунде.

Арбітр матчу − Березка С.М. (Київ); асистенти арбітра − Литвин А.М. (Київ), Ярмолинський Л.М. (Київ); четвертий арбітр − Якименко О.В. (Київ).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: