"Карпати" - "Волинь". Прощаємось, не надовго

11 березня 09:32
Переглядів: 351
Карпати Волинь

Ліга Парі-Матч сезону 2016/2017. Матч 21-го туру. 11.03.2017, 17:00. Львів, стадіон «Арена Львів». «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк). Арбітр – Олександр Іванов (Макіївка).

Ось і добігли українські вищолігові клуби до своєї першої фінішної прямої. Сьогоднішній тур особливо не вплине на розподіл місць. Перша шістка визначилась ще минулого тижня і гратиме за медалі та перепустки до УЄФА. Друга вестиме боротьбу за свою честь. Лучани і львів’яни кілька уже добрих кілька років змагаються за …виживання. Не став винятком і цей сезон. Недосить того, що самі команди партачать і втрачають очки, то через порушення Регламенту позбулись цінних пунктів. На разі «Волинь» чемна, але «Карпати» недорахувались аж шести очок.

Повертаючись до нинішньої гри варто відзначити, що «Карпати» після скромної перемоги (1:0) над «Олександрією» довели, що спроможні добувати очки, а «Волинь», у свою чергу, з таким же рахунком поступилася «Шахтареві», пропустивши м’яча на четвертій (!) доданій арбітром хвилині. Однак довела свою непокірність.

Матч сусідів за територіальним і турнірним місцеположенням має дві родзинки. Одна перемога спроможна витягнути з трясовини «Карпати» і обскакати «Волинь» у таблиці.

Чи карпатцям таке завдання під силу? Є велика ймовірність того, що хлопці Дулуба продовжать свою переможну ходу у другому поспіль домашньому матчі. По-перше гравці перебувають у хорошому настрої. По-друге лучани — останніх 13-ть поєдинків не знають смаку перемог. Оптимізму додає ще впевнена гра на останньому оборонному рубежі нового львівського кумира Боровика, який у наше місто перебрався з Одеси. Після останнього поєдинку, Євген приніс до дому найкращий, нехай і невидимий, презент: вболівальницьку подяку. Саме його прізвище вигукували під час гри, яку він, сподіваюсь, заніс собі у скарбничку. Приємно вразила також гра Олега Голодюка і Миколи Матвієнка. От би ще Гладкий віднайшов той бінокль, завдяки якому зможе краще розгледіти рамки воріт. Якщо Олександру це вдасться, то голів не минути. Тримаємо на рахунку і Павла Ксьонза, який своєю майстерністю не раз виручав львівську команду.

Варто згадати, що у минулі роки у галицько-волинському протистоянні всяке траплялося. Футболісти мігрували в одному і другому напрямку, а обидві команди досягали перемог у Львові та в Луцьку. Однак остання гра (02.10.2016) «Карпат» і «Волині» переможця не виявила – 1:1. Поступатися, звичайно нікому не хочеться. Свого часу, коли Володя Дикий грав у Львові, то таким мені він запам’ятався. Сьогодні він керує «Волинню».

Впевнений, що нині отримаємо новий і непередбачуваний результат. Для цього необхідно завчасно прийти на красень-стадіон, підтримати свою команду. «Арена Львів» і «Карпати» очікують Вас о 17:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: