"Карпати" вирушили до Польщі

24 березня 21:00
Переглядів: 129
Карпати

У четвер в обід делегація львівських «Карпат» вирушила до Любліна. Саме в цьому місті «зелено-білі» переночують, після чого відправляться в сусіднє містечко Ленчна, де й відбудеться спаринг проти місцевого «Ґурніка». 

Зважаючи на те, що велика кількість гравців відправилася в розташування збірних, а також на кілька травм, склад команди має такий вигляд:

• ВОРОТАРІ: Роман Мисак, Олег Мозіль; 

• ЗАХИСНИКИ: Артур Новотрясов, Володимир Костевич, Ігор Пластун, Іван Лобай, Андрій Маркович, Андрій Гітченко; 

• ПІВЗАХИСНИКИ: Артур Карноза, Денис Кожанов, Ігор Худоб’як, Тарас Завійський, Максим Грисьо, Ігор Богач, Володимир Савошко, Дмитро Полюганич;

• НАПАДНИКИ: Ґуставо Бланко-Лещук, Вадим Страшкевич.  

Нагадаємо, що суперник «левів» наразі знаходиться на 14-у місці у польській Екстраклясі. Зрештою, зірок з неба у чемпіонаті «шахтарі» ніколи не хапали; найвище їхнє досягнення – 7-е місце у 2005 році. Зрештою, сама історія «Ґурніка» не довга, з 1979 року. У складі польської дружини є кілька легіонерів – хорват Родіч, бразилець Леандро, іспанець Маркітос, литовець Барктус та словак Бєляк. 

Тренер у «Ґурніка» теж легіонер, хоча польський паспорт у нього є. Вихованець донецького «Шахтаря» Юрій Шаталов протягом своєї кар’єри виступав у Горлівці, Хмельницькому та в «Кривбасі», згодом переїхав до Росії, а звідти до Польщі, яку не залишає з 1992 року. За цей час тренер встиг пограти і попрацювати у великій кількості клубів. «Ґурнік» очолює є 2013 року. 

Поєдинок між «Карпатами» та «Ґурніком» розпочнеться о 15:00 за київським часом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: