"Карпати" вирушили на збори

01 липня 16:48
Переглядів: 175
Карпати клубний автобус

Сьогодні, 1-го липня, по обіді карпатівська делегація вирушила на навчально-тренувальні збори до Словенії. Наша команда базуватиметься у поселенні Хочко Похорє, що на північному сході балканської країни, неподалік від міста Марібор. Збори команди триватимуть з 3-го по 17-те липня.

НАСТАВНИК «КАРПАТ» ВКЛЮЧИВ ДО СКЛАДУ ДЕЛЕГАЦІЇ 24 ФУТБОЛІСТИ:

• ВОРОТАРІ: Роман Мисак, Олександр Ільющенков, Олег Мозіль.

• ЗАХИСНИКИ: Ігор Пластун, Ґреґор Балажіц, Андрій Гітченко, Володимир Костевич, Денис Мірошніченко, Павло Ксьонз, Артур Новотрясов, Іван Лобай.

• ПІВЗАХИСНИКИ: Олег Голодюк, Ігор Худоб’як, Муртаз Даушвілі, Ярослав Мартинюк, Вадим Страшкевич, Амбросій Чачуа, Тарас Пучковський, Ігор Поручинський.

• НАПАДНИКИ: Євген Бохашвілі, Денис Васін, Юрій Габовда, Михайло Кополовець, Михайло Сергійчук.

Нагадаємо також, що двоє футболістів «Карпат», воротар Роман Підківка та крайній захисник Андрій Маркович, проходитимуть підготовку до сезону у складі збірної України, сформованої з гравців 1995 року народження. Збір «синьо-жовтих» розпочнеться 5-го липня, він буде спрямований на підготовку до фінальної частини юнацької (U-19) першості Європи 2014 року, яку прийматиме Угорщина.

Додому «Карпати» повернуться 17-го липня і вже у Львові безпосередньо готуватимуться до матчу першого туру XXIV чемпіонату України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: