"Карпати" з Брошнів-Осади - володар Суперкубка Івано-Франківщини

10 листопада 16:47
Переглядів: 240
брошнів

Брошнівські "Карпати" сьогодні на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську в цікавій, безкомпромісній та напруженій боротьбі переграли принципового сусіда-суперника - ФК "Перегінське". Ця звитяга принесла підопічним Василя Качура ще один трофей в сезоні - Суперкубок області.

Карпати (Брошнів-Осада) - ФК Перегінське - 2:0 (0:0)

Івано-Франківськ, стадіон "Рух". 13:00

Арбітр: Салаш Іван (Калуш)

Асистенти: Музика Олег (Рогатин), Дем'янчук Тарас (Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Морозюк Богдан (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу: Геренда Євген (Калуш)

Делегат: Луцький Василь Андрійович.

Карпати (старт): Димид, Перепічка, Покачайло, Басараб,  Барановський, Боришкевич, Яворський, Драган, Януш, Кушецький, Романишин.

ФК Перегінське (старт): Дранчук, Гребінський,  Данищук, Люклян, Іванишин, Оринчак, Лазорик, Локатир С., Курташ, Веприк, Корнута.

Голи: Боришкевич, Басараб (пен)

Вилучення: Покачайло - Гребінський, Дранчук.

Матч за Суперкубок області сповна виправдав сподівання. Двобій, в якому зійшлися гідні один одного суперники. Активніше гру розпочали номінальні гості. Встановивши контроль над м'ячем в середині поля Веприк і Ко планомірно намагалися розхитувати оборону "Карпат". ФК "Перегінське" вдалося створити декілька хороших моментів. Однак, порадувати своїх вболівальників забитим голом не судилося. Ближче до середини першого тайму брошнівська команда зуміла перемістити гру ближче до центра поля, періодичне вже й наближаючись до воріт Романа Дранчука. Однак, до перерви рахунок гри так і не змінився.

В другому таймі суперники з новими силами кинулися в бій. Але вже "Карпати" зуміли заходити ініціативу. Тепер обороні "синьо-жовтих" доводилося працювати в посиленому режимі. І один із моментів біля воріт суперника "Карпати" таки зуміли використати. Влучний удар Володимира Боришкевича вивів поідопічних Василя Качура вперед.

Після цього гра прогнозовано перемістилася ближче до воріт брошнівської команди. Але "Карпати" не закривалися в глуху оборону, при першій же нагоді бігли в контратаку. Як Брошнів, так і Перегінське могли змінити рахунок матчу. Класно виконував штрафний удар Олег Веприк. Трохи вище. Він же пробивав з-за меж штрафного. На місці опинився Святослав Димид.

Із наближенням фінального все частіше зашкалювали емоції в футболістів. Як підсумок, один за одним достроково завершили матч Ромуальд Покачайло та Ігор Гребінський. Загалом, варто відзначити, що головному арбітру поєдинку не завжди вдавалося належним чином реагувати на ігрові епізоди та гасити всплески емоцій. Футболісти дуже часто дозволяли собі зайвого, постійно сперечаючись з арбітром.

Повертаємось до самої гри. Гості так заходилися атакою, що прогледіли контрвипад "Карпат".  Вихід сам-на-сам і пенальті разом із вилученням голкіпера ФК "Перегінське". "Точка" скоріше всього там була. А от чи варто було аж так карати, залишаючи підопічних Романа Бігуна в дев'ятьох. Ну так вирішив арбітр. Йому за це відповідати.

Місце в рамці воріт зайняв Святослав Локатир. Але як і очікувалось, 11-метровий удар від Михайла Басараба він не зміг парирувати - 2:0.

"Карпати" в колекцію сезону 2014 року до чемпіонських медалей додають суперкубок області, здобувши дуже важливу перемогу над принциповим суперником. Хочеться сподіватися, що в наступному сезоні ці команди матимуть змогу знову помірятися силами в обласних змаганнях.

Ще один момент, на якому хотілось би акцентувати увагу. Дуже не красиво вели себе окремі футболісти та вболівальники під час нагородження. Скажете, вони таким чином вони демонстрували своє ставлення до тих чи інших людей чи подій. Але в той же час,  саме так вони показували і свій культурний рівень. Є над чим подумати...