"Карпати": з новою формою та титульним спонсором

24 липня 08:31
Переглядів: 283
форма

Вчора, 23 липня 2014 року, біля стіни Костелу бернардинів (з боку площі Митної, Глинянська брама) відбулась презентація нових комплектів ігрової форми ФК «Карпати», в якій львівська команда розпочне свої виступи у новому сезоні. Презентацію було побудовано у середньовічному стилі, із залученням лицарів, міського сурмача та середньовічних музикантів.

Нові комплекти форми публіці представили гравці «Карпат» Олег Голодюк, Ґреґор Балажіц, Амбросій Чачуа, Ігор Худоб`як та Павло Ксьонз.

Загалом було представлено два комплекти нової ігрової форми: традиційна зелено-біла з вертикальними смугами та суттєво оновленим дизайном (зокрема, вперше на ігровій футболці «Карпат» з’явився стильний комірець), а також зелений варіант футболки, так званої «хорватки» (із зображенням кубів).

За словами Юрія Бойчука, керівника відділу постачання та збуту ФК «Карпати», представлена форма виготовлена з унікальної тканини за новітньою технологією. Зокрема, в ігровій формі з ідентичної тканини виступають футболісти італійської «Фіорентини» та іспанської «Валенсії».

«Joma – один з тих брендів, що мають найдинамічніший розвиток, – повідомив Юрій Бойчук. – Не в останню чергу завдяки доступним цінам і високій якості. Такий підхід дуже імпонує нашому клубу, адже «Карпати» можуть дозволити собі продавати вболівальникам ігрову форму чудового дизайну, високої якості і при цьому за найнижчими цінами серед усіх клубів Прем`єр-ліги. «Карпатам» набагато перспективніше реалізувати тисячу доступних футболок за ціною 300 гривень, аніж 300 футболок за ціною 1.000 грн.» Цікаво також, що вперше «Карпати» запропонують форму для своїх найменших прихильників – у продаж надійде продукція для діточок від 2-х років.

Крім того, стало відомо, що «Карпати» у жодному разі не відмовляються від червоно-чорної форми (саме ці патріотичні кольори поруч із зелено-білими барвами нещодавно стали офіційними кольорами львівського клубу). Так, комплекти червоно-чорних строїв ФК «Карпати» пообіцяв незабаром презентувати окремо.

Змінився у «Карпат» і титульний спонсор – відтепер «леви» носитимуть на грудях напис «Лімо», одного з найпотужніших виробників морозива в Україні, що донедавна мав статус генерального спонсора клубу.

Для вболівальників нова колекція форми та атрибутики ФК «Карпати», що налічує величезний асортимент одягу та взуття, стане доступною у четвер, 24 липня, з 18:30. Кожен охочий зможе переконатися в її якості та вишуканому дизайні на власні очі у магазині-музеї клубної атрибутики «Фанат» (вул. Вороного 3). Окрім того, протягом однієї години із 18:30 до 19:30 прихильники «левів» матимуть ексклюзивну нагоду придбати будь-яку продукцію TM Joma з нової карпатівської колекції із 20% знижкою. Сюрпризом стане й автограф-сесія, участь в якій візьмуть новачок команди Артур Карноза та її старожил Михайло Кополовець. Протягом години уболівальники зможуть отримати автографи, сфотографуватися чи просто поспілкуватися із гравцями «Карпат».

КОЛЬОРИ ФОРМИ В ІСТОРІЇ «КАРПАТ»:

ДОВІДКА

• Кольори ігрової форми щойностворені «Карпати» перейняли від офіційного попередника – колективу «Сільмаш». Традиційні зелено-білі вертикальні смуги клуб широко використовував у 1960-х роках. В часи виступів у вищій лізі СРСР (1971–1977) львів'яни грали у зелених футболках та білих трусах. У 1982 р. клуб ліквідовано, замінивши його на військовий СКА «Карпати», який грав у червоно-білих барвах. Смугасті футболки клуб знову одягнув у сезоні 1989 (вперше з 60-х років), після відновлення цивільної профспілкової команди «Карпати». У 1990-х та 2000-х роках команда грала зазвичай у зелених футболках та білих трусах.

• Як відомо, 63% уболівальників львівських «Карпат» на офіційному сайті клубу висловились за повернення ігрової форми із зелено-білими вертикальними смугами. Тож влітку 2008 року клуб підписав угоду з іспанською компанією «Joma», яка передбачає повернення до історичних витоків, тобто виробництво смугастої зелено-білої форми.

• «Карпати» – перший клуб Прем’єр-ліги України, який підписав угоду з компанією «Joma». У червні 2014 року контракт було продовжено ще на три роки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: