"Карпати": З орендованими гравцями важко будувати команду на перспективу

09 вересня 09:27
Переглядів: 136
карпати

Команди української Прем’єр-ліги підбивають підсумки трансферної кампанії, проведеної у літнє міжсезоння. А львівські «Карпати» уже навіть встигли визначити прорахунки поточної роботи на ринку гравців – розірвали контракт із 21-річним півзахисником Максимом Марусичем, який переїхав до Львова лише два місяці тому.

Як розповів у коментарі офіційному сайту ФК «Карпати» Максим Марусевич, своє рішення клуб пояснив тим, що пробитися до основного складу гравцеві буде не просто.  Одужує Артур Карноза, добре проявляє себе на позиції Олег Голодюк. Зрештою, львів’яни роблять ставку на власну молодь, яка підростає і готується грати в основі

Марусевич двічі виходив на поле у складі «Карпат», однак так і не зміг себе сповна проявити.  

А от як із м’ячем поводиться Артур Карноза, фанати «зелено-білих» запам’ятали добре. Цей невисокий півзахисник минулого сезону завдав чимало клопотів обороні львів’ян, захищаючи кольори ФК «Севастополь». У липні футболіст на правах вільного агента перейшов до Львова.

«Тренер львів’ян Ігор Йовічевіч сказав, що хоче бачити мене в команді, йому імпонує той футбол, який я демонструю», - прокоментував перехід до «Карпат» Артур Карноза.

До речі, Карнозу запросили в «Карпати» попри те, що футболіст ще у березні зазнав ушкодження.  Реабілітація триває й досі.

Ще один «новобранець» «Карпат» – Денис Кожанов.  Після чотирьох років у складі «зелено-білих» у Львові його називали своїм, навіть коли півзахисник захищав кольори інших команд. Власне, тому керівництво клубу зробило виняток для Кожанова й оформило у «Шахтаря» оренду цього гравця. У міжсезонні ж «леви» планували повністю відмовитися від практики «позик» футболістів.

«Це стратегія клубу, – пояснює генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин. – Знаєте, яка різниця між футболістом орендованим і футболістом «на контракті»? Орендований – це все рівно відчуття тимчасовості. У головного тренера нема впевненості, чи зможе він з орендованими гравцями будувати команду на перспективу».

Через це «Карпати» не продовжили оренди Младена Бартуловіча, хоча той пройшов із командою передсезонні збори. Окрім того, після зборів у Словенії, «зелено-білі» відмовилися від послуг ряду інших гравців: Лєаніда Ковєля, Дениса Васіна та Юрія Габовди. Зате на їхні позиції повернулися з оренди значно сильніші виконавці: Ігор Худоб’як, Павло Ксьонз, Михайло Кополовець,  першочергове завдання яких – передати свій досвід молодим вихованцям «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: