"Карпати" закликали захистити юних футболістів Криму

25 березня 16:05
Переглядів: 199
Станіслав Олександрович Кочубинський

Вже 10-го квітня повинні відновитися Всеукраїнські змагання з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів Дитячо-юнацька футбольна ліга України (вік учасників – від 14 до 17 років).

«Зараз у нашій країні склалась така ситуація, що чимало кримських сімей були змушені залишити півострів, знайшовши тимчасові домівки у багатьох українських містах континентальної частини держави, – говорить спортивний директор ФК «Карпати» Станіслав Кочубинський. – Чимало дітей з цих родин займалися у футбольних школах Сімферополя та Севастополя, представляючи свої міста у змаганнях Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Нині обставини склалися таким чином, що будучи відірваними від своїх постійних помешкань у Криму, ці юні футболісти опинились поза футболом.

Ми закликаємо керівників Федерації футболу України, Дитячо-юнацької футбольної ліги України дати можливість таким футболістам, нашим українським дітям, продовжити виступи у чемпіонаті ДЮФЛ. Для цього потрібно продемонструвати добру волю і надати таким дітям право виступати за будь-яку команду ДЮФЛ з того регіону, де вони тимчасово опинилися. Ми розуміємо, що існують певні стримуючі речі – питання легітимності таких переходів, компенсаційні внески для участі, інші організаційні нюанси, однак ми віримо, що в кінцевому підсумку переможе не бюрократія, а турбота про наше майбутнє. Адже відлучити цих дітей від футболу – значить завдати їм ще однієї травми в і без того далеко не безхмарному житті».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: