"Карпати" завітали у гості до "Білих беретів"

28 листопада 14:33
Переглядів: 180
Про Карпати

«Білі берети» – це назва громадської організації, до якої входять медики-волонтери. Ще під час подій на Майдані вони надавали допомогу пораненим, а зараз працюють над здоров’я тим, хто повернувся із зони АТО, зокрема для пацієнтів львівської психіатричної лікарні. Там відновлюються солдати, які зазнали психологічних травм.

Нещодавно футболісти «Карпат» відвідували військовий госпіталь, де провідували вояків із важкими травмами. Цього разу, на запрошення «білих беретів», карпатівці прийшли до захисників нашої землі із травмами психологічними. Михайло Кополовець, Ярослав Мартинюк та Ігор Худоб’як зустрілися з хлопцями, подарували клубну атрибутику, поспілкувалися з ними та запросили на недільний матч проти ужгородської «Говерли». Усім, кого відпустять лікарі, футболісти вручили квитки у центральні сектори стадіону «Україна».

«Коли ми питали в хлопців, кого вони б хотіли побачити, «Шахтар» чи «Карпати», то усі попросили запросити саме львівську команду, особливо після того, як «Шахтар» відмовився підтримати українську армію. Безперечно, такий візит карпатівців стане помічним для солдатів. Ми підтримуємо їх і дитячими малюнками, і концертами, і волонтерською допомогою. Дуже приємно, що прийшли футболісти» – розповів координатор проекту «Білі берети» Андрій Посікіра.

Самі ж карпатівці домовилися з солдатами, що цей візит стане не останнім і після матчу проти «Говерли» вони прийдуть до лікарні у більшому складі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: