"Карпати" заявили Перейру, незважаючи на трансферну заборону

11 липня 09:55
Переглядів: 216
Перейра

Карпати внесли в заявку на сезон 2016/17 центрального захисника Федеріко Перейру, незважаючи на заборону реєструвати нових гравців.

Аргентинець перейшов в Карпати з Зірки в червні і заявлений Левами на новий сезон за списком А.

Раніше юрист Карпат Тарас Панкевич повідомив, що львівський клуб не отримував від ФФУ повідомлення про заборону реєструвати нових гравців.

- На сьогоднішній день Карпати не отримали якоїсь офіційної відмови в реєстрації гравців в базі даних ФФУ. Пакети документів футболістів і відповідні запити по системі TMS були представлені звичайним чином 5 липня, і ми очікуємо на якусь реакцію з цього приводу.

До 15 травня включно КДК ФФУ і апеляційний комітет федерації дали Карпатам час для врегулювання ситуації в суперечці з Гудимою.

15 травня державним судом за нашою заявою виноситься постанова, за якою ФФУ і її органам забороняється виконувати рішення, що стосуються спору з цим футболістом, до завершення розгляду справи по суті.

Дана постанова - це ще не рішення на чиюсь користь. Це процесуальний документ, який зобов'язує зупинитися у виконанні оскарженого рішення. Сам спір ще знаходиться в процесі, в тому числі - в CAS, і коли по ньому буде остаточне рішення, тоді і буде якась чітка позиція, - сказав Панкевич в коментарі Sport Arena.

Новий розіграш чемпіонату України стартує для Карпат домашнім матчем проти Зірки, який відбудеться 16 липня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: