"Карпати" здійснюють мрії

29 квітня 11:19
Переглядів: 144
карпати

Напередодні виїзду в Кропивницький, львівська команда зробила добру справу для 9-річного хлопчика, хворого на медулобластому. Кожен з футболістів та тренерського штабу львів’ян підписали для Володимира Проця карпатівського м’яча. Також, хлопці передали Вові щирі привітання з днем народження та побажали хлопчику побільше здоров’я і якнайшвидшого одужання.

Безпосередньо у день свята поздоровити маленького фаната та передати йому карпатівський подарунок завітав Інформаційний центр ФК «Карпати». Для хлопчика це стало справжнім сюрпризом, адже Володимир є великим прихильником «зелено-білих». Та і сам хлопець був одягнений у зелено-білу футболку, на думку самого Володі «улюблена команда має бути завжди поряд». А про безпосередню зустріч із футболістами домовились на наступному домашньому матчі «левів» проти полтавської «Ворскли».

«Відчуття дуже приємні, із задоволенням співпрацюємо з «Карпатами». Переважно всі підлітки є фанатами футболу. Цей хлопчик, якому ми зробили сюрприз є завзятим вболівальником львівського клубу. У його житті це надзвичайно важлива подія. Ми разом подарували йому хвилини щастя. Сподіваюсь, що подібним способом потішимо ще не одну дитину та надалі будемо підтримувати зв’язок» – розповідає Олег Скавиш, педіатр західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а заодно і відомий український богатир, більш відомий під прізвиськом «Тягнизуб». Пан Олег прославився тим, що може тягнути велетенські вантажі одними лише зубами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: