"Карпати" - "Зірка" 2:3. Коли у страху очі великі?

11 грудня 19:05
Переглядів: 799
Карпати

18-й тур. 11.12.2016, 14:00. «Карпати» (Львів) – «Зірка» (Кропивницький) 2:3 (1:1). Львів. Стадіон «Арена Львів», 1573 глядачів. Похмуро. +5°С. Арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ, Одеська обл.).

«Карпати»: Підківка, Мірошниченко, Кравець, Нестеров, Лобай (Зубейко, 73), Костевич, Вербний, Кльоц (Чачуа, 58), Ксьонз (Грисьо, 78), Худоб’як (к), Бланко-Лещук. Запасні: Мисак, Чумак, Завійський, Кадимян. Головний тренер – Олег Дулуб.

«Зірка»: Паст, Перейра (к), Фаворов (Щедрий, 34), Бацула (Калінін, 83), Лупашко, Сітало, Загальський, Мойя Агілар (Білоног, 54), Кучеренко, Полегенько, Борха. Запасні: Льопка, Збунь, Айтор, Фатєєв. В.о. головного тренера – Роман Монарьов.

Голи: Бланко-Лещук (6), Чачуа (71) – Бацула (30), Перейра (69), Кучеренко (73).

Попередження: Бланко-Лещук (45), Кльоц (55), Нестеров (73), Худоб’як (77), Грисьо (90) – Лупашко (62), Загальський (77), Білоног (90), Паст (90+3).

За емоційним забарвлення матч «Карпати» - «Зірка» можна назвати кращим із кращих у нинішньому чемпіонаті України. Суперники виявились непоступливими аж до фінального свистка арбітра і тримали в напрузі не тільки глядачів. Господарі поля швидко повели у рахунку, але, втративши ґрунт під ногами, змушені були вийняти зі своїх воріт. Гол надії від резервного гравця, сприйнявся, як господній порятунок. Однак короткочасне сподівання на позитивний результат схилив шальки терезів на користь кропивницької дружини, яка, у підсумку, виявилась більш згуртованим колективом і заслужено здобула три пункти на львівській землі.

Гра у Львові розпочалася зі шквальних атак гравців у зелено-білій формі. Їхній опонент з опущеними руками не знав що робити і як заладити лиху. Воротар гостей Паст, не покладаючи рук, трудився у поті чола. М’ячі летіли у бік його брамки звідусіль. Костевич вивів на ударну позицію Худоб’яка, який …промахнувся. З допомогою поспішив холоднокровний аргентинець Бланко-Лещук і красиво перевів м’яча у ворота «Зірки». Таким чином львівський нападник вписав ще один приємний штрих до своєї карпатської біографії.

Провівши ще кілька гарних, але не результативних атак, гравці «Карпат» несподівано …відійшли на свою половину поля. Подумалось, що для того, щоб перевести дух і щоб з новою силою вдарити по воротах суперника. Але ні , вони таки …оборонялись. Цікаво, що такому рішенню навіть здивувався тренер Олег Дулуб. Невже у львівській команді тренерські настанови не дотримуються гравцями? Бо за словами наставника, йому довелося у перерві …«перебудовувати» склад. Але «зелено-білі леви» поступались – 1:2. У «Зірці» виділялась центральна вісь. В обороні порядок наводив капітан Перейра, у півзахисті – Лупашко, а на вістрі атаки грали – усі, хто знаходився першим біля м’яча. Карпатська «пружина» стиснулась, а футболісти з Кропивницького не дали їм змоги випрямитись. Більше того, опинившись під гіпнозом, карпатці пропустили. М’яч, немов собачка, оббігав кути, потрапив під ногу Бацули і Андрій з лінії штрафного майданчика пробив на силу і точно. Шкіряна куля, пооббивавши стійки воріт, спочила у сітці.

Після перерви керували грою на полі гості, що не завжди вітали господарі поля. Посипались дрібні та грубіші порушення, а за ними й жовті картки від судді Дердо, який, принагідно, фахово виконав ввірену йому роботу.

Нестеров «приніс» команді штрафний удар, який втілив у гол Мойя. У цьому моменті арбітр зафіксував офсайд і відмінив взяття воріт. Врешті у боротьбі з Підківкою травмувався Мойя і змушений був полишити поле на медавтомобілі.

Пронесло, але не надовго. Бо захисник гостей Перейра у прекрасному стилі змусив Підківку виймати м’яча з воріт. Удар аргентинця заслуговує особливої премії і гарантовано увійде у число кращих голів чемпіонатів України. Не даремно ж капітан «Зірки» так багато разів хрестився.

Львівський аргентинець тлумачив своєму краяну Перейрі, що вболівальники з трибун викрикували. Отак минає львівська слава Густаво, а оплески змінились на свист.

Був момент у Ксьонза і «сімка» несподівано втратила м’яча. «Карпати» поступалися на своєму полі. Чачуа зі свіжими силами відгукнувся на передачу від Мірошниченка. Амбросій головою у падінні та не менш класно відправив Паста до воріт за …м’ячем - 2:2.

Невже ця гра не виявить переможця, або кому все ж усміхнеться Фортуна? Гра стала ще більш цікавою і наповненою драматичними епізодами. Подача м’яча Щедрого зі штрафного у карний майданчик «Карпат». Кучеренко, випередивши свого опонента, бездоганно пробив у ворота і вивів «Зірку» вперед.

Слід віддати належне і карпатцям, які рештками сил відбиваючись, старалися атакувати. Проте сил, а особливо майстерності багатьом забракло. Максим Грисьо програв боротьбу захиснику. Будь пильнішими і більш настирливими футболісти «Зірки» могли вивести зі Львова більш крупну перемогу. Але вони й з трьома м’ячами, які вперше цього сезону відправили у ворота своїх суперників, почували себе щасливими. Отак буває, коли у страху очі великі… А можливо це львівська благодійність?

Про карпатців цього не скажу. Розпач у поєднанні з надією на вдалу трансферну політику та солідну роботу тренерського складу над підготовкою (вливання нових гравців у склад) команди на фінішній прямій 2017 року повинен розпочатися вже і негайно. Щоб весною не слухати байок про сірих вовків чи лагідних овечечок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: