"Карпати" знову підуть в суд оскаржувати рішення Палати по вирішенню спорів ФФУ

20 травня 19:04
Переглядів: 160
карпати сталь

В українському футболі назріває черговий скандал через те, що Карпати знов вирішили звернутися до суду.

Як повідомив адвокат екс-футболіста Карпат Володимира Гудими Андрій Руденко, футбольний клуб Карпати як і раніше не розрахувався з його клієнтом і будь-якими методами намагається отримати атестат на наступний сезон і зняти трансферну заборону на літнє міжсезоння.

За словами Руденка, 22-го травня буде перше засідання по новому позову Карпат до ФФУ та Гудими щодо скасування рішення Палати по вирішенню спорів ФФУ про виплату Гудимі заборгованості. Представник Гудими раніше вже робив акцент на тому, що Карпати не відмовилися від позову, а попросили залишити справу без розгляду і повернути її, тим самим залишивши собі можливість для повторного судового розгляду.

19-го травня КДК ФФУ повинен був розглядати скаргу Володимира Гудими за фактом звернення львівського клубу в державний суд про тлумачення умов футбольного контракту гравця, але засідання було перенесено саме через те, що 22-го травня на 17:00 призначено засідання Франківського районного суду Львова.

Андрій Руденко висловився на рахунок нових обставин наступним чином:

"ФФУ повинна заявити відвід судді, який розглядатиме цей позов і заяву про забезпечення позову, так як Карпати вже написали в КДК ФФУ інформацію про те, що буде забезпечений позов, тобто вони точно знають, що буде забезпечений позов. Абсолютно очевидно, що Карпати це роблять навмисно, щоб отримати атестат і зняти трансферний бан. ФФУ має дати жорстку відповідь".

Крім цього, Карпати оскаржили в CAS рішення Палати по вирішенню спорів ФФУ від 26 квітня 2017 року, через що Карпатам повернули заяву про перегляд рішення палати від 2014 року по новоявленим обставинам. За словами Руденка, процедури перегляду рішення по новоявленим обставинами не існує в Палаті по вирішенню спорів ФФУ в принципі, не кажучи про порушення всіх процесуальних норм Карпатами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: