"Карпати" – "Зоря". Хто побіжить, той і переможе

02 листопада 09:39
Переглядів: 229
карпати зоря

«Карпати» – «Зоря» 02.11.2014, 17:00. Львів, стадіон «Україна». Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве).

«Зоря» за статистикою для карпатців зручний суперник, хоча і непередбачуваний, як і всі інші. До речі, львів’янам зараз не позаздриш. Усі команди і навіть ФФУ, але кожен на свій лад хочуть позбавити клуб «Карпати» очок, а вони, як відомо, львівській команді даються ой, як не просто.

Приємно, що у стані галичан перед матчем з «Зорею» панує оптимізм. Однак не варто задивлятись на статистику. В останні роки «Карпати» вдома частіше перемагали «Зорю». Але «Зоря» Вернидуба, давно перестала боятись суперників і з багатьма грає на рівних, хоча й не завжди виходить у цих протистояннях переможцем. Хоча той відкритий футбол, який демонструють луганчани подобається багатьом прихильникам шкіряного м’яча.

Галичани після кубкових матчів отримали на один день більше вихідних. Цікаво, хто проявить більшу витримку після кубкових двобоїв. «Карпати» програли «Динамо», а «Зоря» пройшла «Олександрію» і тепер очікує на два матчі з кривдниками львів’ян. Та все ж, на мою думку, луганчани витратили менше сил. Бо суперник не той, а відповідно емоції переможні. А ще ця команда давно навчилася грати самовіддано. Можливо луганчан згуртувала ця клята війна розв’язана прокацапськими сепаратистами, а на їхню арену падають не м’ячі, а …бомби.

Безперечно проблемою залишиться для Юрія Вернидуба відсутність в команді Малиновського. Руслан відбуває дискваліфікацію. Хоча «Зоря» давно славиться хорошим захистом і у чотирьох матчах не пропустили у свої ворота жодного м’яча. Це похвально, а зваживши на факт, що в «Карпатах» досі не появився форвард, який спроможний забезпечити команді перемогу. А ще в «Зорі» багато молодих і талановитих футболістів, котрі у матчах виглядають досить впевненими, чого, наразі, не сказати про львівських майстрів.

Проте саме підопічні Йовічевіча розраховують нині на успіх. Адже цій команді відступати нікуди. Позаду деградація, а попереду призові місця. Тож варто дивитись вгору. З великою ймовірністю глядачі повинні побачити голи. Відкритим залишається питання у чиїх воротах м’яч побуватиме більше. Хоча зваживши на вчорашні результати, то команди задовільнилися нульовими результатами. Домашні поєдинки львів’янам у цьому сезоні даються важко (лише одна перемога). Хто більше пробіжить, той повинен перемогти. Стоячий футбол давно нікому не приносить успіху.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: