"Карпати": Зранку тренування, ввечері "Тренчін"

12 лютого 16:22
Переглядів: 117
Карпати пашаєв

До моря рукою подати, але ніхто на нього й не дивиться. На полі повна концентрація, правда, не обходиться без жартів від Младена Бартуловіча чи Валерія Федорчука. Не важко почути і голос Олександра Севідова, який об’єктивно оцінює епізоди на тренуваннях. Може як похвалити так і покритикувати.

Участі в тренуванні не бере лише Євген Бохашвілі – у матчі проти сербського «Рада» він зазнав ушкодження плеча, тож зараз права рука перев’язана, схована за олімпійкою. Лікарі свій вердикт ще не винесли, тож забігати наперед не варто. Усе ж дуже шкода було б, якби цей молодий і талановитий форвард, який дуже корисно провів перші збори зазнав ушкодження, що завадило б йому як слід підготуватися до чемпіонату.

А сама підготовка «Карпат» зацікавила телевізійні канали – на ранковому тренуванні була присутня знімальна група телеканалу «Футбол», на вечір навідаються хлопці з «2+2». До слова, ввечері на «левів» чекатиме спаринг проти словацького «Тренчіна» – цікавої команди, тож поєдинок має бути доволі напруженим. Як розповів Олександр Севідов своїм підопічним, ця гра стане останньою, в якій гравці проведуть на полі по 45 хвилин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: