"Карпати" зустрілися із унікальним фанатом

19 березня 18:52
Переглядів: 232
Володя вболівальник

Злива і холод відлякали багатьох уболівальників у п’ятницю, перед матчем проти «Волині». Багатьох, але не 6-річного Володимира Бобенчика, який озброївся клубним шарфом та парасолькою і відправився на сектор стадіону «Україна» підтримувати рідну команду. Маленького уболівальника «упіймали» телевізійні камери, а у програмі «ПроФутбол» ведучі звернулися до «зелено-білих» із проханням віддячити дитині за таку підтримку...

Знайти Володю було не складно – він регулярно відвідує усі карпатівські заходи і виводить на поле футболістів. Однак, аби не зіпсувати сюрпризу, Інформаційний центр зв’язався не з ним, а з його мамою і домовився про те, щоб хлопчика привезли на базу «Карпат», не кажучи що його там чекає.

На самій базі команда якраз готувалася до ранкового тренування. Володя із враженням оглядав клубну базу, після чого пішов знайомитися з футболістами. У роздягальні він вразив усіх присутніх, продемонструвавши непересічні знання статистики: він розповів про всі матчі «Карпат» у цьому чемпіонаті. Але найбільше задоволення Володя отримав, коли побуцав м’яча із гравцями в квадраті. Маленький уболівальник займається в одній з карпатівських філій, тому спокійно приймав м’яча і віддав його чи то Голодюку, чи то Кожанову, чи то Гітченку.

Привітав хлопчину і Юрій Беньо, який сказав, що може років через десять він вже сам тренуватиметься на цих полях і стане футболістом «Карпат». Кожен карпатівець поаплодував і потис маленьку, але мужню руку Володі, а на пам'ять про візит «зелено-білі» подарували йому м’яча з автографами.

Мама Володі Мар’яна розповіла, що син «хворіє» футболом з чотирьох років і дуже переживає, коли карпатівцям перемогти не вдається. Сам Володя під впливом емоцій був небагатослівним, але вже згодом, за горнятком смачного чаю з печеньком у фітобарі, поділився доволі дорослими враженнями про ігрові епізоди за участю гравців «Карпат». 

Як зізнався сам Володя, заради цього візиту йому довелося «прогуляти» школу, але чи можна шкодувати про це, якщо спогади про зустріч з улюбленою командою залишаться на все життя?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: