Катерина Крива вийшла на фінішну пряму у підготовці до Всесвітніх Ігор-2017

10 червня 22:24
Переглядів: 100
крива

5 травня Всесвітня федерація карате (WKF) оприлюднила офіційний список учасників змагань з карате на Всесвітніх спортивних Іграх (The World Games 2017), що будуть проходити 20-30 липня у польському місті Вроцлав.

Ліцензії для участі у цій олімпіаді серед не олімпійських видів спорту, що проводиться під патронатом МОК, вибороли дві українських спортсменки Аніта Серьогіна (куміте -61 кг.) з міста Чорноморська та львів’янка Катерина Крива (куміте -50 кг.). Згідно регламенту змагань у кожну категорію змагань було відібрано вісім найкращих каратистів світу, які будуть боротись між собою за титул найсильнішого спортсмена чотирьохріччя. Суперницями львівської спортсменки будуть представниці Франції, Туреччини, Японії, Австрії, Польщі, Алжиру та Австралії.

Нагадаємо, що згідно рішення Національного олімпійського комітету України Катерина Крива визнана найкращою спортсменкою України за підсумками травня 2017 року, а її особистий наставник Ігор Богдан став кращим тренером останнього весняного місяця.

Це почесне звання 25-річна львів'янка отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, де вона виборола дві золоті нагороди (в особистих та командних змагання) і який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: