Кацедан і Капацій - переможці обласної олімпіади з дзюдо

02 квітня 17:52
Переглядів: 347
Кацедан і Капацій

У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника відбулася обласна олімпіада з дзюдо серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 1999-2000 років народження. У змаганнях взяли участь команди з Івано-Франківська, Коломиї, Надвірної, Тисмениці, Рожнятова, Перегінська, Рогатина, Болехова та Калуша.

Право на участь в олімпіаді України, яка проходитиме в квітні в Хмельницькому, виборювали 120 спортсменів. Тож після урочистостей на двох татамі розгорнулася безкомпромісна боротьба за звання найсильніших.

Досить успішно виступили на обласній олімпіаді з дзюдо вихованці Калуської ДЮСШ "Сокіл". Її переможцями стали Олена Кацедан – серед дівчат вагової категорії до 40 кг та Остап Капацій – серед юнаків вагової категорії до 55 кг.

Другі місця в своїх вагових категоріях посіли Назарій Гнидка й Святослав Зубаль. А на третю сходинку п’єдесталу мали честь піднятися Віталій КузівМаріанна СавчукТетяна ЗаярнюкМарія Куневич і Марія Борисенко.

Переможці та призери обласної олімпіади з дзюдо нагороджені грамотами Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: