"Кажани-2" готуються до старту чемпіонату у вищій лізі

11 листопада 22:15
Переглядів: 108
Кажани

Друга команда львівських «Кажанів» готується до старту нового чемпіонату України у вищійлізі. Окрім львів’ян, у групі А зіграють «Родничок-Колос» (Новоселиця, Чернівецька область), хмельницький «Новатор» та чернігівський «Буревісник-ШВСМ-2».

Перший зїзний тур чемпіонату відбудеться у туристичному комплексі «Сонячна Долина», що поблизу Чернівців. Кожна з команд у період з 19 по 22 листопада проведе по три матчі, зігравши повноцінне першого коло. Другий тур запланований на кінець грудня у Чернігові, третій – на початку січня у Хмельницькому, а четвертий – наприкінці лютого у Львові.

За підсумками чотирьох з’їзних турів дві кращі команди з групи А поміряються силами з двома кращими командами з групи Б. Чемпіона вищої ліги визначать за підсумками двох повноцінних турів, господарями яких будуть команди, що посіли перші місця за підсумками регулярного чемпіонату у своїх групах.

За словами Владислава Лазарчука (на фото), головного тренера «Барком-Кажани-2», команда наразі тренується двічі на день.

«За тиждень кожен з гравців отримує приблизно по 10 тренувань. Чимало наших гравців тренуються з основною командою «Кажанів». Дуже б хотілося б, аби вони там закріпилися. Це переважно наші старші хлопці, оскільки склад «Кажанів-2» переважно складається з хлопців 16-17 років», - сказав Владислав Лазарчук. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: