"Кажани" та "Хімпром" поділили очки

06 березня 15:30
Переглядів: 101
Кажани

В рамках 13 туру  Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги львівські «Барком-Кажани» приймали на домашньому паркеті ВК «Хімпром-Сум ДУ» з міста Суми.

Сумчанам, щоб пробитися у раунд плей-оф потрібно було будь-якою ціною перемагати у цих поєдинках і сподіватися на поразки конкурентів у турнірній таблиці. Тому з перших хвилин протистояння підопічні Миколи Пасажіна кинулися в атаку і шокували львівську публіку 5-очковим відривом від «Кажанів». Все йшло до розгромної перемоги «Хімпрому» у першій партії, та за рахунку (17:22) на майданчику активізувались Кадюк, Пилипів та Капаєв. Зусиллями саме цієї трійці «Кажани» спочатку зрівняли рахунок, а потім на більше-менше здобули перемогу у партії  (26:24).

Такий камбек львівських волейболістів підірвав бойовий дух сумчан і це далося взнаки у двох інших сетах.  Волейболісти «Хімпрому» діяли вже не так гостро, багато помилялися і більше захищалися аніж атакували. Натомість «Кажанам» у той вечір вдавалося майже все, у підсумку впевнені перемоги львівської команди (25:21) та (25:17).

Після легкої перемоги у першому матчі, у другій грі головний тренер «Кажанів» Ян Сух дав відпочити декільком гравцям основи. Натомість з перших хвилин на майданчику з’явились Гребенюк, Кульбіда і молодий зв’язуючий Плясецький.

Гравці які впродовж сезону отримували не багато ігрової практики у першій партії впевнено розгромили суперника з рахунком  (25: 17). Другу партію львівські волейболісти теж розпочали вдало, але в кінці розслабились, за що і поплатились (24:26). Окрилені успіхом гравці «Хімпрому» понеслися в перед і у двох наступних партіях вже «Кажани» опинились у  ролі наздоганяючих, та вирвати перемогу у бодай одному з сетів так і не зуміли (19:25) і (16:25) і 1:3 за підсумком матчу.

Після перемоги над «Кажанами» «Хімпром» піднявся у турнірній таблиці на п’яту сходинку, львівська команда зберегла за собою друге місце.

За словами головного тренера «Кажанів» Яна Суха у другому поєдинку «Хімпром» заграв набагато розкутіше, адже від цієї гри залежало майбутнє команди у Суперлізі.

« Мої хлопці теж грали добре, але нажаль програли, це спорт і так буває. Крім того сьогодні на майданчику не було декількох гравців основи і це також вплинуло на хід поєдинку. Ми не будемо сильно переживати через цю поразку, адже зараз всі наші думки вже про плей-оф», - розповів Ян Сух.

Додамо, що в останньому турі Суперліги «Кажани» на виїзді зустрінуться з харківською «Юракадемією» . Матчі відбудуться 11 та 12 березня.