"Кажани" їдуть до Вінниці за перемогами

06 лютого 09:16
Переглядів: 420
барком

7 - 8 лютого, львівська чоловіча волейбольна команда "Кажани", в рамках одинадцятого туру Суперліги, зіграє два матчі із вінницьким ВНАУ.

В останньому турі "Кажани" продемонстрували неймовірну жагу до перемоги. Програвши перший матч "Хімпрому" 3:0, з таким же рахунком перемогли у другому і після поразки "Локо-Експресу" у матчах з "Фаворитом", скоротили відставання до 6 місця.

Перед матчами з "Дніпром", які мали відбутись в рамках 10 туру, головний тренер ВНАУ Олександр Бондаренко повідомив про фінансові проблеми клубу та зняття команди з чемпіонату. Але обласна влада пообіцяла виділити фінансування на команду. Тому було прийнято рішення зберегти колектив, а матчі з "Дніпром" будуть зіграні 6-7 березня.  Але незважаючи на меншу кількість матчі вінничани надалі знаходяться на третьому місці.

Перед матчем з "кажанами" у вінничан є кадрові втрати. Через заборгованість по зарплаті покинули команду три провідні виконавці: перший темп Артем Калініченко, який перейшов у "Хімпром", діагональний Володимир Сидоренко - в "Кримсоду", а сполучний Віталій Щитков отримав пропозицію від "Фаворита". За словами Олександра Бондаренка у ВНАУ змінилось і завдання на сезон. Тепер головна ціль – це збереження команди у Суперлізі.

У цьому чемпіонаті "Кажани" і ВНАУ вже зіграли два матчі. В рамках 4 туру у Львові суперники обмінялись перемогами. У першому матчі в напруженій боротьбі, яка тривала понад дві години, перемогу з рахунком 3:2 святкували львівські волейболісти, а у другому перемогли вінничани 3:1. Перемога над ВНАУ назавжди увійде в історію ВК "Кажани", як перша перемога у Суперлізі.

Зважаючи на непросте становище ВНАУ, як фізичне – команда останнім часом не мала потрібних умов для тренування, і психологічне – остаточне рішення щодо подальшого існування колективу досі не визначене та гру, яку продемонстрували львів'яни у матчі з "Хімпромом", "Кажани" мають дуже хорошу можливість вивезти з Вінниці дві перемоги та ще скоротити відрив до 6 місця.

Турнірна таблиця:

з/п

Команда

Матчів

Очок

Співвідношення партій

1.

Фаворит

20

50

54 - 17

2.

Хімпром

20

42

46 - 26

3.

ВНАУ

18

36

44 - 27

4.

Буревісник - ШВСМ

20

36

43 - 35

5.

Кримсода

20

34

44 - 35

6.

Локо-Експрес

20

20

28 - 47

7.

Барком

20

13

22 - 50

8.

Дніпро

18

3

11 - 54

Суперліга. 11-й тур

7-8 лютого

ВНАУ - "Кажани"

"Хімпром" - "Кримсода"

"Буревісник-ШВСМ"  - "Фаворит"

"Дніпро" - "Локо-Експрес"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: