КДК ФФУ: "Динамо", "Карпати" і "Шахтар" заплатять за піротехніку

25 квітня 21:33
Переглядів: 86
фанати карпат

У п’ятницю, 25 квітня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу провів своє чергове засідання.

На 10 тисяч гривень оштрафовано полтавську «Ворсклу» за неправомірні дії вболівальників на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського 12 квітня 2014 року під час та після матчу 25-го туру чемпіонату з донецьким «Шахтарем».

За використання піротехнічних засобів вболівальниками команд під час матчу 25-го туру чемпіонату «Карпати» (Львів) − «Динамо» (Київ), який відбувся 12-го квітня 2014 року, кожен із клубів сплатить штраф у розмірі 20 тисяч гривень.

Київське «Динамо» має сплатити 75 тисяч гривень за використання його вболівальниками піротехнічних засобів, скандування нецензурних виразів на адресу арбітра та інші неправомірні дії, які мали місце на стадіоні НСК «Олімпійський» 16 квітня 2014 року під матчу 19-го туру чемпіонату із донецьким «Шахтарем». Донецький клуб також оштрафовано на 15 тисяч гривень за використання вболівальниками піротехнічних засобів під час цього ж матчу

На 15 тисяч гривень оштрафовано дніпропетровський «Дніпро» за порушення пункту 32 статті 11 Регламенту змагань Прем’єр-ліги 12 квітня 2014 під час матчу 25-го туру чемпіонату із запорізьким «Металургом» (демонстрація повторів на відеотабло стадіону).


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: