КДК завтра розгляне справу Гудими проти "Карпат"

28 лютого 15:00
Переглядів: 114
гудима

Контрольно-дисциплінарний комітет розгляне справу Гудими проти Карпат з оглядом на те, що ФФУ отримала попереджувальний лист від ФІФА.

Відомо, що ФІФА скерувала в ФФУ лист з вимогою пояснити бездіяльність федерації у справі Карпат проти Гудими. Зокрема, міжнародна федерація просить пояснити, чому Карпати та ФФУ не виконали рішення Лозанського суду.

Таким чином, вже завтра КДК проведе засідання, на якому розгляне справу, повідомили у ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, Лозаннський суд виніс рішення на користь футболіста і зобов'язав Карпати сплатити футболістові заборгованість, яка складає більше 70 тисяч доларів.

Втім, Карпати і далі відмовляються платити борг Гудими, намагаючись перевести справу в площину цивільних судів. Це загрожує "левам" позбавленням професійного статусу. У листопаді КДК ФФУ зобов'язав Карпати відкликати позов з цивільного суду.

Через невиконання рішень із Карпат зняли 3 очки і заборонили проводити трансфери. Втім, Карпати знайшли спосіб обійти заборону на підписання нових гравців.

Смалійчук та Гудима запрошені в КДК ФФУ для вирішення питання щодо заборгованості Карпат перед футболістом.За матеріалами: football24.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: