КДЮСШ-ЛДУФК: "Ми вирішили переформатувати команду"

27 січня 19:00
Переглядів: 845
КДЮСШ-ЛДУФК
Незадоволені своїми результатами поточного сезону, у львівському КДЮСШ-ЛДУФК вже почали перебудовувати команду для наступного чемпіонату. Головний тренер студентів Валерій Мельник після домашньої поразки від ЗНТУ-ЗАБ дав коментар сайту ФГУ і розповів про гравців, які мають стати лідерами оновленого КДЮСШ-ЛДУФК. При цьому наставник команди визнав проблеми у грі гандболіста, що був на провідних ролях минулого сезону. 
 
КДЮСШ-ЛДУФК (Львів) - ЗНТУ-ЗАБ (Запоріжжя) 21:43 (9:19)
 
25 січня. Львів. Делегат ФГУ – Новосад (Луцьк). Судді: Згоба/Кузь (Львів) 

КДЮСШ-ЛДУФК: Нікітюк, Приставський, Мошківський 3, Борбич , Тільненко , Ілля Ручко 2, Оскілко 3, Винниченко, Унгарян 1, Тарасенко, Сохорович 5, Плечищев 6, Іван
Ручко, Кірсанов , Заєць 1, Гарбар .
 
Тренер – Валерій Мельник.

ЗНТУ-ЗАБ: Бородай, Волювач; Лихіна 3, Вічеловський, Скиба 8, Білоус 5, Паровинчак 3, Черкащенко , Михайлютенко, Горбачов 8, Резнік 3, Кобзій 4, Горига 9, Корнієнко. 
 
Головний тренер: Ростислав Ланевич.
 
Валерій Мельник, головний тренер ГК КДЮСШ-ЛДУФК:
 
 - В кінці 2016 року через низькі результати ми прийняли рішення переформувати склад команди. Тепер надаємо більше практики молоді. Турнірне положення нам вже не змінити, натомість треба  готуватися до наступного чемпіонату. 
 
З регламентом команда, яка посяде останнє місце, вибуває, проте ми будемо звертатися до ФГУ залишити нас у Суперлізі на наступний сезон. Всі вимоги ми виконуємо. Для нас грати в Суперлізі дуже важливо. 
 
З молоді зараз грають 17-річні першокурсники ПлечищевСохорович, Оскілко. Через вік та брак досвіду до них мало серйозних претензій. Дуже додав лінійний Сохарович – непоступливий, наполегливий гандболіст. Відзначу його гру в центрі захисту. Відчутний прогрес. Корисно він грає і в нападі.   
 
Наші низькі результати великою мірою пов’язані з тим, що перед сезоном від нас пішли УдовиченкоНауменко та Сура. Зараз у нас фактично немає задньої лінії. 

Але залишився Тільненко. Минулого сезону він багато забивав, був гравцем молодіжної збірної України.
 
На жаль, він зменшив до себе вимоги. Рік тому він був серед найкращих снайперів Суперліги, а зараз перестав прогресувати. У нас з ним складні стосунки. Зараз він не показує ту гру, на яку здатен.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: