Керівники ФК Тернопіль прагнуть залишити команду у Першій лізі

12 квітня 14:00
Переглядів: 467
Тернопіль

Про сьогодення та майбутнє футбольного клубу Тернопіль 11 квітня говорили на прес-конференції, присвяченій діяльності клубу.

Головними дійовими особами заходу стали головний тренер Тернополя Василь Івегеш, президент клубу Іван Марущак та капітан і лідер команди Андрій Кондзьолка. Нагадаємо, що минулої неділі "Тернопіль" провів виїзну гру у Маріуполі, звідки підопічним Василя Івегеша вдалося вивезти одне очко. Цій події тренер присвятив особливу увагу.

— Нам було дуже нелегко грати у Маріуполі, адже команда там високого рівня, — каже Василь Івегеш. — Навіть у меншості нам вдалося відстояти нічийний результат. Ми раді цьому одному очку, адже зараз для ФК Тернопіль кожен набраний пункт — на вагу золота. Мета команди — зберегти прописку у Першій лізі і ми робимо усе, щоб це відбулося. Тож я вважаю, такий результат у Маріуполі підштовхне наших гравців до подальших перемог.

Вже у найближчому турі "Тернопіль" прийме одного з лідерів Першої ліги — криворізький Гірник. За словами президента, цей матч можуть показати у прямому ефірі.

— Зараз ми ведемо переговори з двома телеканалами, щодо трансляції матчу Тернопіль – Гірник, — пояснює президент ФК Тернопіль Іван Марущак. — Наш перший домашній матч із Зіркою уже транслювали на каналі "Спорт-1". Трансляція була успішною, тож ми цю практику обов'язково продовжуватимемо. Крім того хочемо якісно вплинути на розвиток менеджменту ФК Тернопіль. Приємно, що на перший домашній матч цього року прийшло аж 5 тисяч вболівальників. Ми запросили на гру дітей з усієї області, які були дуже задоволені побаченим. І хоч команда програла, але футболісти бились до кінця.

Незмінний капітан ФК Тернопіль Андрій Кондзьолка висловив надію, що йому та його партнерам обов'язково вдасться зберегти прописку у Першій лізі.

— Якщо у нас відбулися зміни у керівництві, то наш колектив залишається незмінним, — каже футболіст. — У нас злагоджена команда, якій до снаги залишитись у Першій лізі. Не вистачало гостроти попереду, але вдалося запросити у команду досвідченого нападника Андрія Шевчука. Він безумовно допоможе нам і уже став частиною колективу.

Президент ФК "Тернопіль" теж відзначив старання нового нападника команди, а також пообіцяв давати шанс вихованцям власної школи.

— На Тернопільщині є чимало футбольних талантів, — додає пан Марущак. — Ми хочемо вирощувати своїх гравців. Тому велику увагу будемо приділяти і розвитку дитячо-юнацького футболу. Нещодавно у Заліщицькому районі ми уже провели футбольний Кубок єдності. Місцева команда стала призером турніру. У структурі ФК Тернопіль теж перебувають чимало юних талантів, які обов'язково отримають шанс. Ті, хто не буде потрапляти до основи, матимуть шанс проявити себе у чемпіонаті області. До участі у новому сезоні ми хочемо заявити команду Тернопіль-2-Зборів щоб наші юні таланти мали постійну ігрову практику.

Прокоментував пан Марущак і чималу критику на його сторону з боку ЗМІ. Президент Тернополя запевнив, що він не є сепаратистом.

— Якби я хотів залишитися у Криму, то залишився б там, — каже він. — Однак я не захотів приймати громадянство іншої країни, адже моя батьківщина – це Україна. Зараз я своїми справами доводжу, що є справжнім патріотом своєї країни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: