Керівництво "Арени Львів" розповіло УЄФА про червоно-чорний прапор та пісні про Путіна

22 жовтня 09:50
Переглядів: 741
фанати

Директор стадіону "Арена Львів" Денис Ринський повідомив, що у нього була розмова із дисциплінарним комітетом УЄФА щодо поведінки львівських вболівальників. 

"Для представників УЄФА є незрозумілою та символіка, яка останнім часом з’являється на трибунах наших вболівальників. Йдеться про червоно-чорний прапор, який наразі став нашим другим національним, про герби, які використовують військові підрозділи у зоні АТО, пісні про Путіна, що активно й голосно співають вболівальники під час футбольних матчів. Ми пояснили дисциплінарному комітету УЄФА, що це є нормальним явищем, природною реакцією українців на ті події, які відбуваються у державі. І нас зрозуміли, пішли назустріч", - каже чиновник.

В той же час, на думку директора стадіону, є неможливим використання під час футболу давніх кельтських символів, які є базою для створення нацистської свастики.

"Але давайте будемо цивілізованими вболівальниками. Давайте не будемо приносити з собою ті речі, які є забороненими на стадіоні. Такий підхід принесе тільки користь Львову", - сказав Денис Ринський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: