Керівництво "Арени Львів": "У співпраці з "Карпатами" не було особливих прибутків"

01 липня 20:13
Переглядів: 631
арена львів

Директор «Арени Львів» Євген Болкун відповів керівництву «Карпат» на критичне інтерв’ю Юрія Дячука-Ставицького, у якому генеральний директор клубу різко звинуватив керівництво «Арени Львів» у тому, що клуб та керівництво стадіону не домовилось про співпрацю на майбутній футбольний сезон.

За повідомленнями офіційного сайту «зелено-білих», саме зважаючи на непрофесійність керівників «Арени Львів», клуб наразі гратиме на стадіоні «Україна».

«Перемовини щодо підписання договору на сезон 2017/18  з «Карпатами» ми розпочали ще у квітні, - бере слово директор «Арени Львів» Євген Болкун. – Ці перемовини тривають і досі. Нами був підготовлений проект договору, який був направлений в футбольний клуб «Карпати». Від футбольного клубу ми отримали відповідь, що наші умови їм не підходять. «Карпати» нам запропонували свої умови, які, на нашу думку, погіршують минулорічний наш договір, при чому настільки, що ми не можемо їх прийняти. Іншими словами можна сказати, що умови, які запропонували «Карпати», для нас є неприйнятними. Минулого сезону від співпраці з «Карпатами» ми отримали три мільйони 800 тисяч гривень доходу за 16 матчів. Фіксованою цифра була 160 тисяч гривень за матч і 25 відсотків від продажу квитків. Окрім того, ми мали доходи від реклами, які ділили навпіл. Цього року «Карпати» нам пропонують дохід не 25 відсотків від продажу квитків, а лише 5. Це зменшує наш дохід більше, ніж на 500 тисяч гривень. Окрім того, «Карпати» повністю на себе хочуть перебрати доходи від реклами за межами тв-зони. Ці умови для нас є неприйнятними. Сума доходів нас не задовольняє, адже договір стає збитковим для «Арени Львів». Як державне підприємство, ми не можемо підписувати збиткових договорів. Ми не можемо спонсорувати приватні структури.

Минулого сезону були інші умови співпраці з «Карпатами». Тепер клуб пропонує суттєво їх змінити. У деяких пунктах ми поступалися, але «Карпати» твердо відстоювали свої позиції. У мене була зустріч з гендиректором «Карпат» Юрієм Дячуком-Ставицьким у присутності комерційного директора та його заступника. З цієї зустрічі я зрозумів, що Дячук-Ставицький не володіє повністю ситуацією. Я сказав цифру, яка б нам підійшла, на що він відповів згодою. Ми дали клубу офіційну пропозицію, яка б задовольнила обох. У відповідь ми отримали листа від клубу, який ще гірше погіршував наші умови співпраці. З цього листа можна було зробити висновок, що «Карпати» не хочуть грати на «Арені Львів», або грати за таку ціну, яка для нас є неприйнятною. У порівнянні з минулим сезоном «Карпати» пропонують на 800 тисяч гривень менше. Наша пропозиція  - фіксована ціна за матч 210 тисяч гривень і 10% від продажу квитків. «Карпати» пропонують 180 тисяч гривень за матч і 5% від продажу квитків. Ми готові до діалогу. У минулому сезоні у нас не було особливих прибутків від співпраці з «Карпатами». Його ми балансували на межі рентабельності.

Чи згідні Ви працювати з «Карпатами» на тих умовах, які були минулого сезону?

Ці умови та ціни уже не актуальні. «Карпати» нам повідомили, що самостійно займатимуться пошуком системних партнерів, з чим ми і погодились. Зараз їх знайти буде дуже важко так само, як і отримати ті доходи, які ми отримали минулого сезону. Ми готові шукати компроміс, навіть незважаючи на той бруд, який був сказаний генеральним директором «Карпат» у нашу адресу.

Чи є підписаний договір «Арени Львів» з рівненським «Вересом» та луганською «Зорею»?

Почну з того, що «Вересу» ми запропонували ті самі умови, що і «Карпатам». Звісно, фіксована ціна на матч може бути меншою, однак більшим тоді відсоток повинен бути від продажу квитків. Договір з «Вересом» підписаний, але він не конкретизований. Якщо з «Вересом» дійдемо згоди по цифрах, то цей клуб гратиме на «Арені Львів». Наскільки мені відомо, на нашому стадіоні «Верес» планує грати найрейтинговіші матчі чемпіонату, інші – у Львові на стадіоні СКІФ.

Щодо «Зорі», то перемовини з цією командою проходили дуже легко. Фактично за всіма пунктами нам вдалося дійти згоди. Умови, які запропонувала «Зоря», нас влаштували повністю. Остаточний договір з керівництвом «Зорі» ми повинні підписати наступного тижня. Мова йде про три матчі у Лізі Європи.

Скільки платитиме «Зоря» за матчі на «Арені Львів»?

Більше вдвічі, ніж ми запропонували «Карпатам» та «Вересу». Тут все просто: це матч Ліги Європи, у якому клуб хоче виручити певні кошти від продажу квитків. «Зоря» пропонуватиме нам до 30 відсотків від продажу квитків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: