Керівництво франківського "Тепловика" пояснило, чому команду покинуло 5 футболістів

14 березня 08:46
Переглядів: 153
Тепловик

Керівництво івано-франківського МФК “Тепловик-Прикарпаття” пояснило, чому впродовж першої половини сезону команду покинуло 5 гравців.

Про це йшлося на прес-конференції, що відбулася минулого тижня.

“Восени з “Тепловика” пішов Василь Маковейчук. У нього з татом біда, він страждає на онкологічне захворювання. Василь – старший син, тому він попросився додому. Ми його зрозуміли і хоча в нього був професійний контракт, ми його відпустили”, – розповів директор клубу Василь Ольшанецький.

Також через сімейні обставини по ходу сезону команду покинув Андрій Топчевський.

“В міжсезоння за рішенням тренерської ради ми розпрощалися з Якібчуком та Овчаром. Буквально тиждень тому ми відпустили Слободяна”, – повідомив пан Ольшанецький.

“Щодо Слободяна, то це було наше бачення, як футболіст відноситься до своїх професійних обов’язків. На нього сподівалися, адже він пройшов хорошу школу. Але він не видав того, чого від нього очікували”, – додав він.

Разом з цим, в міжсезоння “Тепловик” дозаявив ще 4 футболістів. Склад франківської команди підсилився досвідченими Олегом Веприком (33 роки) та Романом Бочкуром (29 років). Також, головний тренер Володимир Ковалюк вирішив залучити двох молодих виконавців із “Тепловика-ДЮСШ-3”, який виступає у обласному чемпіонаті. 19-річний Ярослав Вацеба та 20-річний Назар Гуменюк намагатимуться пробитися до основи провідної команди області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: