Керівництво ІФФФ відвідало Рожнятівщину

30 березня 15:59
Переглядів: 169
клим

Скоро стартує футбольний  сезон в області. Команди  повним ходом  готуються до старту, проводять тренування, грають товариські матчі. Рожнятівський район цього року буде представляти КРОНО-Карпати та ФК "Перегінське". Старт чемпіонату Івано-Франківської області заплановано на  27 квітня.

Перед стартом чемпіонату Перегінське відвідало керівництво ІОФФ  Клим Т.П. - голова федерації та перший заступник Сікора В.В а також секретар Волосянко О. До Перегінська  вони прибули, щоб  подивитися як йде технічна підготовка до сезону команди, яка вперше стартує на такому  рівні.

Також вони відвідали стадіон "Чечва" у Нижньому Струтині де ФК"Перегінське" планує зіграти  перші свої матчі, допоки вся інфраструктура  не буде готова, щоб приймати матчі на власному стадіоні.

Також  очільники обласного футболу зустрілися з президентом команди Мошурою Р.Б., та селишним головою  Люклян І.Б. яка запропонувала  проект  нової роздягальні, яку  розпочато будівництво  цього тижня і  за шість тижнів, за словами п.Ірини, має бути здано в експлуатацію. Можна надятись, що команда зможе відразу стартувати  на своєму  стадіоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: