Керівництво «Карпат» привітало Ігоря Кульчицького з ювілеєм

15 серпня 20:27
Переглядів: 189
Default Image

Ветеран «Карпат» Ігор Кульчицький отримав з рук генерального директора «зелено-білих» Ігоря Дедишина пам’ятну футболку сучасного зразка з рідним 10-м номером на спині. Своєю чергою головний тренер команди Олег Кононов вручив легендарному капітану футболку під 70-м номером. Цей сюрприз керівництво клубу підготувало для кришталевого капітана з нагоди його 70-річчя.

Генеральний директор ФК «карпати», вітаючи ветерана, зазначив:

– Говорячи про Ігоря Кульчицького, я шкодую лише про те, що мені на власні очі не довелось бачити його гри, яка причаровувала тисячі вболівальників. Ігор Кульчицький – це справжній символ найгучнішої перемоги «Карпат» у своїй історії. Це епоха, своєрідний дороговказ для нинішнього підростаючого покоління карпатівців. 

Натомість доля подарувала мені можливість бути близько знайомим з Ігорем Євстаховичем нинішнім, який незважаючи на свій поважний вік випромінює енергію та заряджає нею усіх, кому небайдужа провідна команда регіону. Дуже приємно, що Ігор Кульчицький і після завершення своєї кар’єри залишається авторитетною фігурою у футбольній спільноті, сповненою амбітних планів. Недарма його обрали «Другом Євро-2012» – саме такі сильні особистості і формують імідж нашого клубу, краю та держави на міжнародному рівні.

З нагоди ювілею я щиро бажаю нашому уславленому ветерану міцного здоров’я, невичерпної енергії, вірних друзів та якомога більше приводів для фірмової посмішки нашого «Кулі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: