Керівництво НФК "Ураган" підвело підсумки сезону та поділилося планами на майбутнє

25 квітня 14:00
Переглядів: 65
ураган

У понеділок, 24 квітня, в офісі НФК «Ураган», відбулася прес-конференція за підсумками сезону 2016/2017 рр.

З пресою поспілкувалися президент НФК “Ураган” Олександр Бубен, виконавчий директор Олег Ковальський та головний тренер команди Максим Павленко.

Першим слово взяв президент НФК “Ураган” Олександр Бубен.

“Про підсумки можна сказати, що сезон відбувався, результатами ми не задоволені. Але цей сезон має певні плюси і мінуси.

Перед сезоном ми зрозуміли, що молодим складом важко показувати якійсь показники, тому запросили більш фахових гравців. Мова йде про Шотурму, Сімку, Коваля і згодом Павленко. Це непогана модель, вона має право на існування в майбутньому.

Питання залишається до стабільності гравців, до дисципліни, тобто не усіма ми задоволені.

По мотиваційній моделі, ми перший раз пробували мотивувати гравців не за результатами кожного матчу, а загалом місцем у чемпіонаті.

З позитивних моментів: ми побачили свої слабкі місця. В нас протягом сезону відбулася зміна тренера, Іван Скіцко зробив мужній крок. Ми залишаємо у керма Максима Павленка.

Відносини вже оформили з ним, хотіли би і надалі попрацювати разом. Гадаю, на наступний сезон ми будемо ставити і досягати певних результатів, яких від нас чекають вболівальники.

В команді будуть ротації. Щодо Івана Скіцка, то ми би хотіли в подальшому бачити його в клубі. Я, як президент, бачу в ньому корить”, – підсумував сезон президент клубу.

Далі враженнями від сезону поділився головний тренер команди Максим Павленко.

“Шкода, що цього сезону не змогли виконати поставлене перед нами завдання. Нам в плей-офф випав суперник, який має більше досвіду. Нам потрібно працювати в плані психології. Є й позитив, що на відбіркових матчах до чемпіонату Європи в збірній найбільше представництво саме від “Урагану”.

Будемо працювати над тим, щоб був колектив однодумців. Щоб команда показувала цікаву комбінайну гру”, – поділився планами головний тренер НФК “Ураган”.

“Щодо підсумків – результат незадовільний, завдання ми не виконали. В сезоні, що минув, ми робили ставку на досвід. Це мало дати результат, але завдання не виконані. Тому довелося робити ротацію під час сезону”, – сказав Олег Ковальський, виконавчий директор клубу.

За словами керівництва клубу, зараз команда тренується, контракти з гравцями діють. Завершиться сезон  для НФК “Ураган” товариським матчем проти хмельницького “Сокола”. Після чого настане відпустка.

Підготовка до нового сезону розпочнеться 1 липня, оскільки новий сезон буде стартувати в другій декаді вересня, орієнтовно 15 вересня.

Також, керівництво розповіло, що наразі має ще один проект. Команда Ураган-2-КФВ в наступному сезоні буде грати в першій лізі чемпіонату України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: