Керівництво управління фізичної культури та спорту ЛОДА відвідало спортивні об’єкти Дрогобича

03 лютого 09:30
Переглядів: 135
Вацеба

2 лютого ц.р. начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода зі своїм заступником здійснили робочий візит до м. Дрогобича. Основною метою було з’ясувати можливості подальшого Дрогобицького функціонування шахово-шашкового клубу «Софія», а також зустріч зі спортивним активом, визначення пріоритетних напрямів діяльності, можливості надання міських стипендій провідним атлетам Дрогобича, особливості функціонування дитячо-юнацької спортивної школи тощо.

За час поїздки вдалося провести зустрічі з Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою, керівником міського відділу фізичної культури та спорту Орестом Соломчаком, керівником шахово-шашкового клубу «Софія» Петром Химином та окремими його членами, з представниками депутатських комісій, спортивними активістами міста, директорами позашкільних закладів та досягнути конструктивних домовленостей щодо перебазування шахово-шашкового клубу «Софія» в приміщення ДЮСШ імені І. Боберського після проведеного там ремонту й можливостей суміжної співпраці з відділенням шахів місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.

Сподіваємося що за спільної та дієвої взаємодії міської влади та спортивного активу, в Дрогобичі продовжуватиме діяти потужний осередок шахів та шашок Львівщини. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: