Керницький: Карпати мають борги перед Чорноморцем

07 червня 20:00
Переглядів: 209
Карпати

Генеральний директор "Чорноморця" Сергій Керницький поставив під сумнів створення ТВ-пулу на новий чемпіонат і прокоментував можливий інтерес до Олексія Гая, а також обурений поведінкою львівських "Карпат".

- "Чорноморець" підтримує зміну формату чемпіонату з 16 командами?
- "Чорноморець" відстоює позицію з 16 командами навіть з нинішніми економічними умовами. Ми за розширення, а не за штучне урізання чемпіонату. Наша країна гідна цього, тим більше, в першій лізі є клуби, які готові грати в еліті і дають фінансові гарантії. Тепер прем'єр-ліга повинна думати, як зробити так, щоб повернути уболівальників на стадіон.

- Чому є проблеми з загальним тв-пулом на майбутній сезон?
- Думаю, його не буде. Ми готові до діалогу з усіма телетрансляторами. І виберемо того, кого влаштують наші умови, а канал погодиться на наші пропозиції. Ми не працювали над створенням спільного пулу, тому я не можу говорити, яким він повинен бути. Ми не живемо на гроші виключно від трансляцій, але окремим рядком бюджету така сума теж значиться.

- Новий формат чемпіонату, на ваш погляд, зменшить кількість скандалів в нашому чемпіонаті?
- Як показує досвід, такі теми не прогнозують і скандали, на жаль, ще будуть. Треба мати позицію і дотримуватися регламенту, а не крутити його і виходити боком, посилаючись на те, що арбітр щось там написав у протоколі. КДК теж має свої очі і бачить, що відбувається, а не тільки посилається на рапорт арбітра.

- Порушується регламент, футбольні закони змінюються на ходу. Це правильно?
- Я не проти "Волині". Рішення приймалося спільно ФФУ і Прем'єр-лігою. Але прикро, що порушена сама процедура. У "Чорноморця" не було скандалів із заборгованостями, ми вирішували все за рахунок внутрішніх резервів. Але, виявляється, можна цілий рік не платити, а потім дати гарантії щодо виплат.

У той же час, з урахуванням ситуації, якщо документи підтверджують, що "Волинь" гарантує фінансові виплати, на мій погляд, клубу можна піти назустріч.

- Яка ситуація у "Чорноморця" з "Ощадбанком Росії"?
- Це довгограюча тема в затяжному судовому процесі.

- Олексій Гай буде гравцем "Чорноморця"?
- Ні. Якщо він йде з "Габали" і відпочиває в Одесі, це ще не означає, що він гравець "Чорноморця". Треба самого гравця запитати, які у нього плани щодо продовження кар'єри. Ми з ним переговорів ще не вели.

- Були розмови про те, що Ротань може опинитися в "Чорноморці".
- Треба запитати у футболіста, тим більше я не думаю, що він погодиться на наші умови. Ми реально дивимося на ці речі.

- 10 футболістів "Чорноморця", за повідомленнями ЗМІ, можуть зовсім скоро стати вільними агентами.
- Зі всіма цими гравцям питання вирішені і продовжені з ними контракти. У нас є намітки з підготовки до сезону і точкового посилення. Незважаючи на підводні камені з боку окремих клубів, ми кістяк зберегли. До речі, намагалися схилити наших гравців в порушення всіх регламентних норм, надсилаючи контракти прямо футболістам на електронну пошту. Зокрема мова йде про "Карпатах", яким ми колись співпереживали, що у них крадуть гравців. Але львів'яни самі діють цинічно і нахабно, хоча при цьому самі мають борги перед "Чорноморцем" з компенсацій за підготовку окремих гравців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: