"Харків" - "Галичина" 73:87. Обережно під кільцем!

20 листопада 22:17
Переглядів: 531
Галичина Орленко

Ось ми й зробили певні висновки: рівність "Харкова" та "Галичини" за статистичними показниками виявилась зовсім тимчасовим явищем.

Зі старту сьогоднішнього поєдинку господарі пручались дуже добре. Попри впевнену гру львів'ян, рахунок не поспішав підтверджувати цю перевагу - це була, певний час, досить рівна боротьба. Найкращими епізодами цього відрізку гри були шалений триочковий Ларрі Хола та два слем-данки Володі Орленка. Гравці "Харкова" одверто забували про захист під кільцем, чим легко користались наші бігмени. Але й наша оборона не видалась дуже ефективною, тому чверть завершилась із рахунком 28:30. Круто, правда?

Другу десятихвилинку суперники розпочали з невдалих атак, а потім Шемосюк та Зозуля обмінялись триочковими. "Галичина" почала чверть не надто впевнено, але карати нас за помилки цього вечора не було кому - харків'яни просто не та команда, яка може це робити. Гуртовий мав повну свободу під чужим щитом, просто-таки господарював там. Під своїм - це вже інша розмова. Але катастрофічний захист наших опонентів дозволив створити непоганий відрив на велику перерву - 41:49. Десь наприкінці ігрового часу Орленко ще раз показав, як робиться слем.

Друга половина гри - тотальна перевага гостей. Наша команда розчавила свою жертву, не давши жодного притомного шансу на реабілітацію. Третя чверть завершилась із 54:71 на табло. А фінал гри пройшов вже за інерцією. Коменатори гри десь побачили надію при "-9", але Ларрі Хол закинув "трієчку" і тут вже крапочка в грі поставилась сама по собі. Для протоколу: наші перемогли 87:73.

Головні думки з цієї гри є такими:

1. Гуртовий ще може грати у такій лізі не один сезон.
2. Орленко - чудовий гравець, що робить свою справу дуже пристойно.
3. Шемосюк показує неймовірну стабільність, тероризуючи суперника своїми дальніми кидками.
4. Холу та Брігсу було особливо важко грати за таких умов: в залі було геть холодно.
4. "Харків" під кільцем зовсім не витримував боротьби. Власне, боротьби навіть не починав (звідси - пункти 1 та 2).
5. Натомість, господарі намагались грати за допомогою триочкових. Тут вони й справді виглядали переконливо (48% реалізації проти 36% у "Галичини").
6. Все завершилось прогнозовано. Залишилось повторити щось схоже в неділю.

Баскетбол. Суперліга
БК "ХАРКІВ" - БК "ГАЛИЧИНА" 73:87
(28:30, 13:19, 13:22, 19:16)

Лідери: Цьопич (17 очок), Р. Кривич (13 очок, 7 підбирань) - Гуртовий (22 очки, 5 передач), Хол (11 очок, 9 передач, 8 підбирань), Орленко (20 очок, 6 підбирань), Шемосюк (18 очок, 5 підбирань).

Повна статистика - на сайті Суперліги.

Фото - БК "Галичина"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: