"Харків" завдав поразки франківській "Говерлі"

22 листопада 21:00
Переглядів: 88
БК Говерла
«Харків» реабілітувався перед власними вболівальниками за поразку в попередньому матчі, здолавши «Говерлу» з рахунком 82-71.

Хід гри

Досвідчений Ростислав Кривич, чотири з п’яти спроб кидків із гри якого влучили в ціль упродовж дебютної чверті, посприяв тому, що «Харків» повів із перевагою +9. У другому періоді, незважаючи на спроби івано-франківців відігратися, харків’яни навіть збільшили розрив у рахунку (49-36).

Після великої перерви господарі паркету не зуміли розвинути успіх, однак і тріо американців «Говерли» разом зі своїми українськими партнерами скоротити розрив у рахунку також не могли. На заваді спробам камбеку «ведмедів»  у третій чверті стали Павло Цьопич іРоман Ольховський, а в четвертому періоді розігрався Ігор Кривич.

Статистика

У складі «Харкова», в першу чергу, варто відзначити Ростислава Кривича (16 очок), Павла Цьопича (14 очок + 5 підбирань + 5 передач), Романа Ольховського (14 очок), Ігоря Кривича (12 очок) та Романа Вірастюка (10 очок + 7 підбирань).

2 очка «Говерлі» приніс Данте Вільямс. 16 очок на рахунку Джейсона Джеймса, 12 очок – Ярослава Кадигроба, 10 очок і 5 підбирань – Сергія Юрченка.