Харківський "Тех-А-С" поставив підніжку львівському "Соколу" у грі Суперліги чемпіонату України з регбі

24 жовтня 17:30
Переглядів: 335
Сокіл Регбі

У грі Суперліги чемпіонату України харківський «Тех-А-С» у себе вдома розгромив львівський «Сокіл».

Підопічні Юрія Грабовського відчувають величезні проблеми зі складом і приїхали до Харкова без єдиної заміни. Спочатку це не надто відбивалося на грі, так як на дві спроби з одної реалізації у виконанні господарів, гості відповіли двома штрафними 12: 6.

Однак ближче до кінця першого тайму «сутичка» «Тех-А-Са» стала начисто перегравати суперників, організувавши ще один занос з конверсією 19: 6.

Після перерви підопічні Миколи Кірсанова задавали львів'ян своїм напором і ще тричі приземляли м'яч у заліковому полі суперника. Забиваючий харків'ян не схибив, точно виконавши всі реалізації. «Сокіл» відповів спробою престижу в самій кінцівці зустрічі. 40:11 - велика перемога «Тех-А-Са», який «де факто» позбавив хлопців Юрія Грабовського шансів поборотися за бронзові медалі.

«Тех-А-С» (19) 40:11 (6) «Сокіл»
Спроби: Дірявскій, Зяблов, Черкашин, Нечвола, Островський, Пахомов - Боднар; Реалізації: Трифонов-5 - ні; Штрафні: немає - Кириченко-2 .