Харлан виборола золото на етапі Кубка світу в Бельгії

21 лютого 17:00
Переглядів: 108
харлан

Лідер української жіночої збірної з фехтування на шаблях Ольга Харлан вчора, 20 лютого, в бельгійському місті Сінт Ніклаас завоювала свою довгоочікувану першу в сезоні-15/16 особисту перемогу.

Після проблемного 2015 року, коли Ольга вперше в кар’єрі не виграла жодної особистої медалі на офіційних турнірах, криза у легенди українського фехтування затягнулася і на олімпійський сезон. Добре виступаючи в команді, в особистих змаганнях Ольга тільки один раз піднялася на подіум і ніяк не могла здобути хоча б одну перемогу.

Але на етапі Кубку світу в Сінт Ніклаасі Харлан відфехтувала дуже впевнено. Після перших двох непростих боїв – 15:12 з китаянкою Жанг Шесян і 15:13 з угоркою Варгелій, у наступних раундах вихованка заслуженого тренера України Артема Скорохода просто розривала суперниць.

Після 15:7 і 15:6 з топ-спортсменками, відповідно збірних Росії Катериною Дяченко та Італії Росселли Грегоріо, Оля вийшла в півфінал. Там розібралася з олімпійською чемпіонкою Лондона-2012 кореянкою Кім Чжи Йон (15:6) і в фіналі обіграла ще одну росіянку Яну Єгорян – 15:10.

Ольга Харлан (справа) у бою з китаянкою Жанг Шесян / Facebook

Партнерки Ольги Харлан по збірній команді УКраїни Аліна Комащук, Олена Вороніна і Ольга Жовнір програли за вхід у ТОП-16 (19-е, 21е та 32-е місця відповідно. Значно раніше, не потрапивши до лона учасників плей-оф ТОП-64 Олена Кравацька та Галина Пундик.

Додамо, що сьогодні, 21 лютого, збірна України в Бельгії змагатиметься у командному турнірі. Нагадаємо, 31 січня, на попередньому етапі Кубку світу-15/16 в Афінах Ольга Харлан допомогла команді вирвати перемогу у збірної Росії (45:44), за що була визнана кращою спортсменкою України за підсумками першого календарного місяця 2016 року.