"Хімік" - "Політехніка-Галичина". Лідер чемпіонату приймає одного з аутсайдерів

22 березня 07:39
Переглядів: 128
політехніка хімік

У єдиному недільному матчі лідер і достроковий переможець регулярної першості «Хімік» приймає одного з аутсайдерів – «Політехніку-Галичину».

Обидві команди – найбільш і наймеш результативний колектив чемпіонату відповідно – вже не стоять перед необхідністю вирішення турнірних завдань, однак можна бути впевненим, що спробують продемонструвати максимум своїх можливостей, адже на кону в южненців рекорд Чемпіонату України за здобутими перемогами протягом сезону, а «леви», своєю чергою, прагнуть посісти якомога вище місце в турнірній таблиці.

У нинішньому сезоні

Обидві попередні зустрічі команд у нинішньому сезоні, які відбулися ще до Нового року, завершилися розгромними перемогами «Хіміка». В першому колі южненці обіграли суперника з рахунком 98-54, в другому – з рахунком 105-75. Щоправда, якщо в першій грі діями «левів» керував Максим Фомічов, то в другій – Кирило Погостінський.

В останніх матчах

На початку тижня «Політехніка-Галичина» здобула переконливу перемогу над «ОДЕСОЮ» з рахунком 95-75. «Хімік» зустрічався з географічними суперниками з Миколаєва та розгромив суперника з рахунком 104-42.

БК "ХІМІК" - БК "ПОЛІТЕХНІКА-ГАЛИЧИНА"

22.03.2015. 14:00. Южне. ФСК "Олімп"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: