"Хімпром-СумДУ" - "Барком-Кажани": дві поразки львів`ян

26 жовтня 19:16
Переглядів: 260
Барком-Кажани - Кримсода

«Хімпром-СумДУ» - «Барком-Кажани» - 3:0 (25:21, 25:18, 25:17)

Всі три партії пройшли з помітною перевагою господарів майданчика, які були сильнішими в кожній з них. Таким чином, підопічні Миколи Пасажіна взяли переконливий реванш у львів'ян за нещодавню поразку на першому етапі.

mykola-pasazhin-v-voleibol-ne-hraiut-bez-vohniu-v-ochakh

Микола ПАСАЖІН, головний тренер ВК «Хімпром-СумДУ»:

- Хлопці повністю виконали установки тренерів і зіграли на хорошому рівні. Ми врахували ті помилки, які були в нашій грі в харківському турі і зуміли добитися перемоги. Окрема подяка нашим уболівальникам, які заповнили трибуни спортивного комплексу «Олімп». Їх підтримка нам дуже допомогла. Розслаблятися ніколи, так як завтра повторна зустріч. Будемо налаштовуватися на позитивний результат

«Хімпром-СумДУ» виступав у такому складі: Мороз (набрав 10 очок), Богдан (12), Гребенюк (13), Шоркин (14), Цепков (3), Синиця (7) - стартова шістка, Антоненко (ліберо). На заміну виходив - Попільнух.

ГРА ДРУГА

Напередодні матчів другого ігрового дня першого туру у турнірній таблиці чоловічої Суперліги складалася цікава ситуація, особливо у боротьбі за третє місце. У двох команд -- сумського «Хімпрома-СумДУ» і львівського «Баркома-Кажани» -- було порівну очок (по 9) і майже однакове співвідношення програних і виграних партій: 10--10 у сумчан і 10--11 -- у галичан. Тож чергова очна зустріч для обох колективів була надзвичайно важливою зі стратегічної точки зору.

«Хімпром-СумДУ» -- «Барком-Кажани» -- 3:1 (25:21, 27:25, 19:25, 25:13)

«Хімпром-СумДУ»: Мороз, Богдан, Гребенюк, Шоркін, Цепков, Синиця; Нев’ядомський, Чугай (л), Кісілюк, А.Пасажин, Томілін. Тренер: Микола Пасажин.

«Барком-Кажани»: Мірошниченко, Кадюк, Тевкун, Пришляк, Пилипів, Коваліков; Бокшан (л), Знак, Флюнт (л), Оліщук.

Тренер: Владислав Лазарчук.

Судді: Касай, Паєвський.

25 жовтня. Суми. Спорткомплекс «Олімп». 235 глядачів.

Напередодні у п’ятницю у першому матчі господарі не мали проблем з досягненням впевненої перемоги у трьох сетах, але до другого поєдинку львів’яни підготувалися більш ретельно, і в результаті гра виявилася у деяких відрізках дуже напруженою.

Хоча початок зустрічі не обіцяв особливої інтриги: господарі не гаяли час на розвідку і буквально зім’яли гостей у дебюті: на першу технічну перерву команди пішли за рахунку 8:2.

Однак вже в середині партії львів’яни почали надолужувати згаяне -- багато в чому завдяки заміні: у їхньому складі з’явився догравальник Роман Знак. І це стало знаком для його партнерів -- здаватися зарано. Незабаром після другої технічної перерви «кажанам» навіть вдалося вийти вперед -- 19:18, та все ж кінцівка партії була за підопічними Миколи Пасажина -- 25:21.

Другий сет виявився не менш драматичним. Цього разу гості почали сміливо, і до першої технічної перерви вони вели у рахунку -- 8:6. Сумчанам вдалося нав’язати боротьбу, і вперед виривалася то одна, то інша команда. У кінцівці партії відбулася гра нервів: галичани мали сет-бол -- 25:24, та не змогли втримати перевагу, припустившись невимушених помилок. Господарі показали насамперед ефективну гру в блокуванні, а вирішальне очко в цій партії їм приніс гравець другого темпу Станіслав Нев’ядомський  -- 27:25.

Те, що поєдинок розвивається не зовсім за їхнім сценарієм, сумчани зрозуміли у третьому сеті. Беззаперечною перевагою цього разу володіли гості, і вони завершили партію впевненою перевагою у шість очок -- 25:19.

І все ж підопічні Владислава Лазарчука втратили забагато сил. Інакше важко пояснити трансформацію, яка сталася з ними у четвертій партії -- зрештою останній в цьому матчі. Сумчани не дали суперникам жодного шансу -- 25:13.

Після цієї перемоги вони набрали 12 очок і зрівнялися за цим показником з ВК «Вінниця», що посідав другу сходинку.