"ХІТ" – "Ураган" – 5:4. Післямова

26 березня 21:27
Переглядів: 164
Максим Павленко

По завершенню двох київських матчів у чвертьфінальній серії до трьох перемог наставники обох команд Олег Лук'яненко і Максим Павленко поділилися своїми враженнями від стартових матчів плей-офф у столиці України.

Олег ЛУК'ЯНЕНКО, головний тренер "ХІТа":
- Вчорашній і сьогоднішній поєдинки однакові по боротьбі, бажанню перемогти. Сьогодні правда була краща реалізація моментів.

- За 14 секунд до кінця основного часу Шотурма зрівняв рахунок. Яка помилка була допущена при розіграші цього стандарту?
- Складно сказати, потрібно подивитися повтор і дізнаємося хто помилився - голкіпер чи захисник неправильно зайняв позицію. Будемо переглядати і робити висновки.

- Олександр Педяш зробив сьогодні хет-трик...
- Так, забив, молодець. Міг і ще забити. Він сильний футболіст, надіємось продовжуватиме рости та стане хорошим майстром.

- Що буде найважливіше в матчах в Івано-Франківську?
- Має бути максимальна концентрація в кожному моменті. Будемо працювати над тим, щоб ця концентрація була на потрібному рівні.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Недільний матч виявився відображенням вчорашнього. Ми двічі поступалися в рахунку в два м'ячі. Знайшли в собі сили та вміння зрівняти рахунок. Незважаючи на кадрові втрати, намагалися в додатковий час вирішити все. не доводячи до пенальті. Нажаль так сталося, що пропустили м'яч, який не можна пропускати, якщо хочемо на щось розраховувати. Ще маємо шанси,будемо боротися до останнього. Все ще попереду і нічого не втрачено.

- Чи був крок із п'ятим польовим у додатковий час несподіваний?
- Ні, ми готувалися до такого розвитку подій. Планували, що в складний момент перейдемо на гру з п'ятим польовим, щоб потримати м'яч і змусити суперника помилитися при грі в захисті. Але чомусь вже на 5-ій секунді ми проводимо не підготовлену атаку. Такі помилки в грі на виліт не припустимі.

- Що буде найважливішим у матчах в Івано-Франківську?
- Найважливіше - зрівняти рахунок в серії. У нас є час і гравці, які сьогодні не грали. Потрібно буде трохи перебудувати склад. По суті, нам вже втрачати нічого, тому гратимемо лише на перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: