ХК "Леви" – під загрозою зникнення

28 травня 18:47
Переглядів: 443
Леви

Майбутнє львівського хокейного клубу «Леви» є невизначеним, повідомила прес-секретар головного спонсора клубу, Львівського автобусного заводу, Оксана Горак.

Коментуючи інтерв’ю окремих гравців команди, які розповіли про заборгованість по зарплаті за останній сезон і відсутність планів щодо майбутнього, Оксана Горак пояснила, що співвласниками клубу є власник ЛАЗу Ігор Чуркін і Маркіян Лубківський. Ігор Чуркін, за її словами, взяв на себе зобов’язання з усіх головних витрат, зокрема – зарплати і забезпечення команди, і намагався їх виконувати. Інші співвласники натомість не виконали своїх зобов’язань щодо пошуку спонсорів, будівництва арени, тощо, наголосила Оксана Горак.

 «Тому така ситуація виникла. Як буде в подальшому – важко сказати. Ви знаєте, що ситуація зараз з автомобільним і автобусним ринком в Україні нестабільна, а від цього залежить подальша доля…», - зазначила прес-секретар ЛАЗу.

Водночас Оксана Горак вказала на те, що останній сезон української Професійної хокейної ліги вийшов скандальним, і сама доля змагання є наразі не зрозуміла. Відтак, ймовірно, чемпіонат перейде у формат молодіжної ліги, зазначила вона.

На запитання, чи будуть погашені заборгованості з зарплати перед гравцями ХК «Леви», Оксана Горак відповіла: «Звичайно. Ситуація просто така, що певні рішення приймає і Маркіян Лубківський, і я не можу коментувати з його боку».

Нагадаємо, що Ігор Чуркін офіційно оголосив про створення львівського хокейного клубу «Леви» у вересні 2011 року. Перший матч команда зіграла 17 вересня 2011 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: