"Хлопці з Києва виявилися більш майстерними" - Роман Толочко

03 вересня 23:00
Переглядів: 221
Толочко

Старший тренер «Карпат» U-19 Роман Толочко прокоментував поразку своїх підопічних від «Динамо» (1:3).

– Чим незадоволені передовсім? 
– Звісно, незадоволений рахунком. Він не по грі. Футболісти допустили дуже грубі помилки, особливо центральні захисники. Ми наголошували на тому, що «Динамо» не можна давати простору, оскільки це швидка й мобільна команда. Треба було трохи щільніше зіграти – за це ми й поплатилися. 

Загалом грою я задоволений, тому що при рахунку 0:2 ми зуміли забити й створити ще ряд гольових моментів. Десь фортуна від нас відвернулася, а вже в кінці побігли забивати й нарвалися на контратаку. 

– Після того, як забили м’яч, склалося враження, що ось-ось «Карпати» зрівняють рахунок. У Вас теж було таке відчуття? 
– Я перед грою сказав хлопцям, що, перш за все, потрібно вірити в себе. Віра – дуже помічна річ. Можливо, хтось не дослухався й не повірив у себе. Коли скоротили відставання, бачив по очах гравців, що вони можуть забити ще. Для цього були нагоди. 

На жаль, хлопці з Києва виявилися більш майстерними. У нас також форварди мали моменти, але били у 32-й сектор, а кияни влучали у ворота. У цьому й вся різниця. Над такими речами треба працювати на тренуваннях. Наголошуємо, що необов’язково бити сильно, оскільки головне – точність. Який сенс робити стільки роботи, витрачати багато сил й бити вище воріт? Це майстерність, яка якраз і формується у цьому віці. 

– У чому бачите найголовнішу причину поразки? 
– В індивідуальних помилках наших захисників. Не може футболіст на першій хвилині матчу губити концентрацію – це дико. Це дуже погана якість. Розумію, коли таке відбувається в кінці матчу чи тайму – десь футболісти виснажені, але ж не на першій хвилині! 

Інколи кажуть, що нічого страшного – то ж Києву програли, та для мене це прикрий результат. На тренуваннях ми дуже продуктивно попрацювали, тому я не вірив у поразку. Я вірив в успіх навіть тоді, коли рахунок став 0:2. 

Думаю, вболівальникам гра сподобалася, але такий вже результат. Це молоді хлопці, яким властиво спотикатися, але хочеться, аби тих помилок було все менше і менше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: