"Хочеться вірити, що вже цього року у Усика буде титульний бій"

05 травня 08:04
Переглядів: 232
усик

Генеральний директор "К2 Promotions" Олександр Красюк розповів про подальші плани розвитку кар'єри олімпійського чемпіона Олександра Усика, який у поєдинку проти Бена Нсафоа здобув свою третю перемогу нокаутом на професійному ринзі.

"Перш за все, хочу офіційно привітати Сашу з перемогою і побажати йому таких же гучних вікторій в майбутньому, і найближчим часом, як ми запланували, не 8-раундові бої, а поєдинки за титул чемпіона світу.

Ми не збираємося зупинятися, вже 31 травня Саша проведе свій наступний поєдинок. Він відбудеться в Одесі і буде рейтинговим. Швидше за все, кілька днів візьмемо на відпочинок, а потім почнемо черговий підготовчий цикл. Подробиці цього заходу ми оголосимо пізніше, це буде доступна інформація.

Чому бій в Одесі? Тому що традиційно багато людей відпочивають в Одесі, проводять час, насолоджуючись боксом. Поєдинки Олександра ніколи не страждають від нестачі відвідувачів, це завжди повний зал. Ми вже провели два бої в київському регіоні, тепер прийшов час здатися в нових місцях.

Трохи про вечір боксу, який там пройде: це відбудеться 31-го травня, в одеському Палаці спорту. У програмі заплановано титульний поєдинок - це буде один з проміжних титулів в основних версіях. Олександр Спірко буде битися. Також свій бій проведе Олександр Усик, відбудуться рейтингові поєдинки інших боксерів компанії К2. Взагалі є мрія проводити турніри у всіх регіонах України, але наша географія вже кілька років обмежується кількома містами. Це Харків, Львів, Одеса, Черкаси - міста, в яких є відповідні умови для прийому подібних заходів.

У нас є план побити рекорд Евандера Холіфілда, який в 1984-му році перейшов у професіонали, вже в 12-му бою, в 1986-му, бився за чемпіонський пояс. Наше завдання побити цей рекорд і в часовому терміні, і за кількістю боїв. Суперники будуть підбиратися таким чином, щоб Саша вже, можливо, після наступного бою потрапив в рейтинги і просувався максимально швидко до поєдинку за титул чемпіона світу.

Хотілося б вірити, що титульний бій вдасться організувати вже цього року".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: