Хокей на тернопільському Ставі об'єднає Схід та Захід

04 лютого 19:27
Переглядів: 96
хокей

Чемпіонат з хокею на озері – "Ternopil Hockey Classic" вдруге поспіль відбудеться у Тернополі. Цього року організатори розширили географію учасників чемпіонату.

- 8-9 лютого вже вдруге у Тернополі відбудуться змагання з хокею на озері, - каже один із організаторів чемпіонату Георгій Хвічія-Дуве. – Минулого року ми провели дебютні змагання і отримали дуже схвальні відгуки. Отож, цього року чемпіонат знову відбудеться на ставі. В Україні подібних чемпіонатів не проводять на офіційному рівні. А у Європі чи за океаном – це вже традиційні зимові чемпіонати.

Організатори вирішили збільшити кількість учасників майже вдвічі – до 24 команд. Проте свою участь підтвердили лише 16 колективів, які гарантують приїзд на турнір. До 6 лютого ще будуть приймати заявки від усіх хокейних команд, а згодом сформують остаточну сітку турніру.

- Тернопільщина представить 7 команд, - додає ще один організатор "Ternopil Hockey Classic" Сергій Мамаєв. – А у гості завітають хокеїсти з Луцька, Вінниці, Львова, Одеси та Миколаєва. Цьогорічні змагання будуть ще масштабнішими і матимуть призовий фонд. Переможець нашого чемпіонату отримає 1500 гривень. Також будуть й інші подарунки, приміром, хокейне спорядження, тощо.

Перехідний Кубок, який минулого року виграла київська команда, знову повернеться у Тернопіль та буде чекати нового володаря.

- Крім головного дерев'яного Кубка будуть ще кілька менших Кубків, а також дерев'яні медалі, - каже Сергій Мамаєв. – Хочемо щоб всі команди не залишилися без подарунків. Робота на ставі до проведення чемпіонату наразі кипить повним ходом.

Організатори вже підготували 4 майданчики на яких, власне, будуть змагатися хокеїсти.

- Це насправді дуже важка робота, - каже Георгій Хвічія-Дуве. – Фактично протягом кількох днів ми не припиняємо підготовку, чистимо лід, готуємо все необхідне.

Нагадаємо, що чемпіонат з хокею на озері "Ternopil Hockey Classic" стартує вранці 8 лютого. Матчі чемпіонату будуть відбуватися до 17.00. Наступного дня хокеїсти знову вийдуть на лід.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: