Хокейна команда "Закарпатські ведмеді" стала переможцем кубку Західної України

16 червня 13:12
Переглядів: 1615
ведмеді хокей

Команда «Закарпатські ведмеді» стала переможцем Кубку Західної України з хокею з шайбою на льоду, на який були запрошені команди Чернівців, Калуша, Ужгорода, Львова, Луцька та Новояворівська.

Турнір відбувся 13-14 червня у льодовому палаці м. Калуш.  Закарпаття представляла ужгородська команда «Закарпатські ведмеді» (капітан Сергій Ковач, тренер Андрій Максимович).

Вже у першій грі наші хокеїсти впевнено перемогли господарів арени з 10:2. Перший тайм зіграли внічию 1:1, другий 2:1, третій приніс неймовірний результат для закарпатців 10:2. Команді «Закарпатські ведмеді», єдиній з-поміж, інших випало згідно із жеребкуванням  грати дві гри поспіль. Виклавшись на повну у грі з Калушем, закарпатці поступилися команді Львова  5:3.

За результатами першого дня турніру всі команди мали однакову кількість очків і рівні шанси на перемогу. Наступний день команда «Закарпатські ведмеді» розпочала у боротьбі з командою Чернівців, не давши їм жодного шансу на перемогу, і виграла з рахунком 5:2. За результатами ігор «Закарпатські ведмеді» стали переможцями Кубку Західної України по хокею з шайбою на льоду. Друге місце посіла команда Калуша, третє – м.Чернівці. Поїздка за кубком стала можливою завдяки капітану команди «Закарпатські ведмеді» Сергію Ковачу.

До речі, два роки на цій ж льодовій арені у Калуші «Закарпатські ведмеді» також вибороли перше місце на Кубку України другого дивізіону по хокею з шайбою на льоду.  

 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: