"Хортиця" - "Галичина". Апетит прийшов остаточно

17 грудня 22:15
Переглядів: 578
Хортиця Галичина

Перед баскетбольними матчами п'ятниці тривожить одне питання: чи зможуть львівські майстри продовжити свою переконливу переможну серію у Запоріжжі?

Здавалось би, чого так переживати? В матчі першого кола "Галичина" впоралась із цим же суперником дуже впевнено, повністю вигравши боротьбу під щитом. Гості тоді здобули на нашому щиті аж два підбирання за весь матч, а один із бігменів "Хортиці" Сокур відіграв всі сорок хвилин без замін! Щоправда, є деякі "але"... До прикладу, вагомий внесок у той двобій Омара Брігса, котрий завтра своїй команді не допоможе. Легіонер галичан гарно проявив свої лідерські здібності саме у грі проти наступного нашого суперника. Безумовно, без Омара буде важче.

Додамо в мінуси для "левів" ще й довгий переїзд до Запоріжжя. Тепер саме ми гратимемо на фоні втоми, а не підопічні Поляха. Останній, до речі, теж має над чим роздумувати: його хлопці на тренуваннях навіть не можуть грати п'ять на п'ять через втрату Станіслава Алексейчика. Пан тренер втішає себе тим, що в такій ситуації перебуває й столичний "Будівельник". Але втіха ця сумнівна. Тому тут бачимо очевидний плюс для завтрашніх гостей - комплектація для "Галичини" не постає великою проблемою. Навіть пам'ятаючи про відсутність Брігса.

Львівські баскетболісти - люди особливі. Вони наче й ходять в лідерах, наче й мітять на вершини турнірної таблиці, але часто-густо грають на рівних з аутсайдерами ліги. Такі сумні ігрові відрізки прикрашають лише результати ігор. Себто, грають наші майстри не надто вдало, провалюючи цілі кавалки поєдинків, але, за збігом обставин, суперник їх за це не карає. Довго про це мовчати не випадало, от я й розділив з Вами свої побоювання. Бо знайдеться якийсь "гострий середнячок", котрий одного прекрасного дня дуже вдало скористається невдалим ігровим відрізком підопічних Погостинського...

Тільки б не завтра! Апетит під час їжі вже встиг прийти - хочеться перемоги. Та й, поклавши руку на серце, склад у нас набагато сильніший. Потрібно просто зіграти у свою гру.

"Хортиця" - лідер Суперліги за втратами (18,1 в середньому за гру). Хорошим фактором для цієї команди є непоганий відсоток влучань дальніх кидків - 31,8%. Що ж до підбирань, то тут все погано - 25 підбирань на своєму щиті та 10,5 - на чужому (у "Галичини" з цими показниками все дуже круто). Добре "Хортиця" кидає штрафні (76,3% влучань - це перший показник ліги).

Лідерами "Хортиці" є Олексій Адедиран (16,8 очок, 9,9 підбирань, рейтинг ефективності - 23,1) та Станіслав Сокур (4 передачі, 43,8% триочокових, рейтинг ефективності - 15,5).

БАСКЕТБОЛ. СУПЕРЛІГА
18.12.15 18:00.
Запоріжжя. ЗАС

БК "Хортиця" (Запоріжжя) - БК "Галичина" (Львів)
Матч першого кола - 81:74

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: