"Хортиця" проти "Галичини" й інші матчі п’ятниці

17 грудня 19:10
Переглядів: 141
Галичина
У п’ятницю відбудуться три матчі Чемпіонату Суперліги: «Хортиця» прийматиме «Політехніку-Галичину», «ОДЕСА» зіграє з «Кременем», а «Будівельник» випробує свої сили в поєдинку з «Говерлою».
 
Центральний матч
 
Матч у Запоріжжі обіцяє цікаве протистояння, незважаючи на те, що на паркеті зійдуться команди, які посідають у турнірній таблиці діаметрально протилежні місця. «Хортиця» з однією перемогою у восьми матчах передостання, «Галичина», маючи в активі сім перемог у восьми матчах, поступається тільки лідеру першості «Дніпру». Втім, будь-яка серія рано чи пізно завершується, а запоріжцям у цьому сезоні кілька разів не вистачило дещиці до успіху.
 
У першому колі
 
Одним із матчів, у якому «Хортиця» була близькою до успіху, став поєдинок проти «Галичини». Тоді, потужно провівши заключну чверть, Олексій Адедіран і партнери поступилися з рахунком 74-81. Водночас «леви» в ході тієї зустрічі зібрали 57 відскоків, 22 з яких – на чужому щиті (в активі запорізької команди тільки 2 підбирання на чужому щиті), виключивши з гри на щитах основного центрового запоріжців.
 
Очікувана дуель
 
Якщо протиставити щось чи не найпродуктивнішій задній лінії чемпіонату – дуету захисників «Галичини» Хол-Шемосюк – запоріжцям буде складно, то Станіслав Сокур (10 очок + 6 підбирань) й Олексій Адедіран (17 очок + 10 підбирань) цілком можуть стати на заваді центровим львів’ян – Володимиру Гуртовому (16 очок + 7 підбирань) та Володимиру Орленку(9 очок + 5 підбирань). Тож імовірно доля зустрічі буде значною мірою залежати від результатів боротьби під щитами.
 
Передматчевий коментар
 
Володимир Полях, головний тренер «Хортиці», поділився очікуваннями від майбутнього матчу: «Цього разу маємо п’ять днів, щоб підготуватися до суперника. Ми обов’язково переглянемо відео матчів за участіГаличини”, проаналізуємо його разом із хлопцями. Можливо, побачимо щось нове, але загалом я і так знаю, що у них є Хол, Брігс і Шемосюк, тріо високих у передній лінії — Гуртовий, Скидан та Орленко, з якими буде складно. Ми обов’ язково проаналізуємо наші помилки під час першого поєдинку у Львові. Тоді, хоч і програли, але довгий час трималися на рівних. Їхня команда — одна з найсильніших у чемпіонаті. Гадаю, що в підсумку “Галичина” буде у трійці призерів. Тому, чим менше власних помилок ми зробимо у грі, тим більше у нас шансів обіграти не тільки “Галичину”, а й будь-яку команду в Суперлізі. У нас виникли труднощі через те, що випав через травму Станіслав Алексейчик. Через це на тренуванні ми не можемо грати п’ять на п’ять. Але, якщо говорити про той же “Будівельник”, у них від самого початку сезону дев’ять виконавців. Тому будемо виходити з того, що у нас є на цей час, а вже після Нового року, можливо, поміркуємо, ким можна підсилитися».
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: