Хорватія - Україна. З екватору в добру путь

24 березня 15:08
Переглядів: 1159
україна

Сьогодні Україна проводить свій перший офіційний матч. Це саме середина турнірного відбору, яка ділить українців з одною із найсильніших команд Європи, а навіть світу.

З історії. Україна і Хорватії провели сім поєдинків. В українців одна перемога, по три нічиїх та поразки. Тобто балканці попереду.

Однак ще не розпочалася гра і нічого не сталося, а до матчу Хорватія – Україна достатньо часу, в Загребі підвищена пильність. До 550 осіб збільшено кількістю правоохоронців і посилено заходи безпеки. Ні, не перед українськими прихильниками шкіряного м’яча чи терористами, а перед власними уболівальниками. Серед охоронців не буде, так званих, волонтерів. Організатори матчу впровадили іменні квитки. Тож жоден вболівальник без паспорта, або документа, який підтверджує особу не пройде на стадіон. Якщо дані особи не співпадатимуть з показами у квитку тоді глядач не буде допущений на трибуни. Українці вболіватимуть за своїх в окремому секторі і будуть захищені від непроханих «гостей». Зегребська публіка виступає проти місцевих очільників Федерації футболу, яка не має найменшого відношення до України.

Українські тренери продовжують злу гру копіювання прорадянської системи підготовки національної команди до відповідальних ігор. За совітів завжди бракувало футболістам відпочинку і практики, тепер же та сама ситуація. От тільки великі держави нічого не переносять, а футболісти грають для свого вболівальника. Мабуть, тому вдячні глядачі масово заповнюють трибуни стадіонів.

Дивною стала заява гравця національної команди України Андрія Ярмоленка, який виявляється знає, що треба зробити нашій команді, для перемоги над хорватами. Зовсім не багато: бути командою на футбольному полі та знати, що за нас вболіває вся країна. Ото удар, майже в аут! Невже український прихильник не приділяв національній команді уваги або мав в носі інтереси головної команди країни. Навпаки, це гравці найчастіше мають в одному місці публіку. А ще Андрій каже, що всі готові віддати всі сили заради перемоги. Ну, то вже добре. Свого часу нинішній тренер українців Андрій Шевченко, це неодноразово доводив, але не проти хорватів. Тож, молодь має у кого вчитися.

У свою чергу Лука Модріч заявив: «Україна для нас головний суперник у цьому відбірному циклі до чемпіонату світу-2018. Мовляв, у них дуже міцна команда», - сказав провідний півзахисник хорватів.

У нашій команді не бракує зірок, але до рівня майстерності чи популярності свого наставника жоден гравець не наблизився. Ось це і насторожує.

Тренер Шевченко на власній шкірі знає, що таке Загреб і як складно там грати. Та це вже історія. Тепер маємо сьогодні. «Завдання команди - насамперед, створити певний пресинг в середині поля. Але хто конкретно вийде на поле, ще не відомо. Гратимуть ті, у кого я вірю.

Головний тренер Хорватії виявляється спокійний, ніби крокодил. «У нас немає жодних проблем. Вся команда відмінно підготовлена, Гра проти України для нас дуже важлива. Я розмовляв з гравцями про всі сильні сторони України. Ми їх вивчали», - сказав Анте Чачіч.

Головний арбітр матчу 40-річний суддя з Іспанії Антоніо Матеу Лаоса, добре знаний гравцям київського «Динамо» та донецького «Шахтаря», які з служителем Феміди зустрічались на єврокубкових матчах. Незабудьмо, що поєдинок Хорватія - Україна розпочнеться о 21:45 на стадіоні «Максимір» в Загребі, а гратимуть наші футболісти у новій формі. Хочеться вірити, що у фартовій…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: