Хоу Іфань прилітає до Львова ввечері

24 лютого 16:38
Переглядів: 121
шахи

Суперниця Марії Музичук китаянка Хоу Іфань, разом із делегацією, сьогодні ввечері, 24 лютого, прилітає до Львова. Як зазначає заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, впродовж Чемпіонату світу з шахів серед жінок відбуватиметься ряд супутніх заходів для дітей, засідання гросмейстерів та розважальні події.

«Львів має змогу вже наступного тижня прийняти найвеличнішу подію в світі шахів – фінальний матч за шахову корону серед двох найсильніших шахісток світу. Дуже приємно, що однією з них є Марія Музичук, яка минулого року перемогла в серії гран-прі в Сочі, обійшовши росіянку. Вже сьогодні прилітає до Львова шахістка №1 у світі, згідно зі світовим шаховим рейтингом ФІДЕ. Це китаянка Хоу Іфань. Вона буде проживати в центрі міста, в готелі «Леополіс».

Місце проведення Чемпіонату світу з шахів – це Палац Потоцьких. Відкриття відбудеться 1 березня о 19.00 год. в Оперному театрі. Після відкриття буде невеличка імпреза біля входу в Оперний театр, яку буде робити театр «Воскресіння» з шаховими елементами.

З 2 березня кожних два дні – гра, один день – перерва. Матчі триватимуть з 15.00 до вечора.

Окрім того, протягом всього чемпіонату відбуватиметься ряд заходів. Відбудеться засідання шахових гросмейстерів. Всі розважальні заходи матимуть шаховий акцент. Ми звернулися і зараз працюємо зі всіма ключовими закладами – готелями, ресторанами, кав’ярнями, кафе – аби вони розміщували спеціальні шахові дошки, робили шахове меню та перекладали китайською мовою.

Це значна історична подія для нашого міста, вона дає поштовх до подальшого розвитку шахів», - розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Спостерігати за Матчем можна буде у прямому ефірі на великому екрані, що буде встановлений на пл. Ринок. Крім цього, онлайн-трансляції будуть проходити в кав’ярнях, кафе та торгових центрах.

Під час урочистого відкриття Матчу 1 березня в Оперному театрі буде проведене жеребкування, за допомогою якого визначиться, хто з учасниць гратиме білими шахами, а хто чорними. Перша партія Чемпіонату світу з шахів серед жінок розпочнеться 2 березня о 15:00 у Палаці Потоцьких.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: