Христина Дядьо: "Дуже хотіла стати чемпіонкою України"

26 лютого 10:03
Переглядів: 170
Христина Дядьо

Тернополянка Христина Дядьо вперше в історії тернопільського боксу стала чемпіонкою України серед юніорів. Спортсменка у всіх своїх поєдинках виграла достроково. І кожного разу суперниці падали після удару зліва. Першість відбувалася на Львівщині у курортному місті Трускавець.

«Дуже хотіла стати чемпіонкою України, адже минулого року була тільки третьою, – розповідає Христина Дядьо. – Цілий рік посилено готувалася. Кожен день у мене було по два важких тренування».

«Своїх суперниць зовсім не знала. Хоча вони вже очікували на зустріч зі мною. Їх тренери доволі детально вивчали мою техніку та манеру боксувати», – додала Христина.

В обласній федерації боксу радіють перемозі Христини Дядьо, адже це чи не найголовніша надія нашого боксу. «Перемоги у такий неспокійний для країни час – особливо важливі, – сказав віце-президент федерації боксу області Юрій Лазаренко. – Постійно очікував повідомлень з Трускавця. Коли ж повідомили, що Христина перемогла, одразу вирішили відзначити її спеціальними нагородами».

На Христину Дядьо у найближчих три місці очікують не менш важкі тренування у складі збірної України. А вже у червні відбудеться перший у її спортивній кар’єрі чемпіонат Європи.

«Христина ніби створена для боксу, – розповідає її тренер Олександр Дульнєв. – Серед своїх ровесниць у неї немає рівних в Україні. Минулого року через брак досвіду вона лише раз програла. Та опісля не зазнала жодної поразки. Доволі багато ми поїздили по турнірах та матчевих зустрічах. Всі ці перемоги додали моїй підопічній впевненості у собі. Допомогло і те, що більшість боїв були проти набагато старших боксерок. За цей рік змінився і стиль Христини – він став набагато агресивніший та атакувальний».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: